Villa Margaréta

Villa Margaréta je malé ubytovacie zariadenie, ktoré leží v centre Rajeckých Teplíc. Toto miesto je vzdialené od termálneho komplexu Spa Aphrodite približne 200 metrov.

Vila ponúka ubytovanie v ôsmich izbách, pričom v ponuke sú základné izby so štandardným vybavením a apartmán, ktorý je rozlohovo vačší a je určený pre náročnejších klientov. 

Výhodou ubytovania v tomto hoteli je, že ubytujúci majú voľný 3-hodinový vstup do Vodného sveta a taktiež neobmedzený vstup do fitness centra a zákaznicí majú možnosť dokúpenia si rozšíreného vstupu.

Zoznam pobytov

Kúpeľný liečebný pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Villa Margaréta*** pln od 149 € od 7 nocí Viac info

Liečebno-preventívny pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Villa Margaréta*** pol od 119 € od 5 nocí Viac info

Rekreačný pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Villa Margaréta*** pol od 75 € od 1 nocí Viac info

Relaxačný pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Villa Margaréta*** pol od 119 € od 2 nocí Viac info
Villa Margaréta*** pol od 130 € 2 nocí Viac info

Relaxačný pobyt extra

NázovStravaCenaDĺžka
Villa Margaréta*** pol od 134 € od 2 nocí Viac info

Izby a zariadenie

Štandardné vybavenie izieb:

 TV, telefón, chladnička, minibar, sprchový kút, fén, klimatizácia a možnost prípravy kávy/čaju

Opis izby: Základný typ izby, ktorá je v ponuke ako 1-lôžko alebo 2-lôžko. Táto izba je veľkosťou menšia v porovnaní apartmánom, pričom izby Comfort majú základné vybavenie v podobe rádia, telefónu, TV, satelitného prijímača, kuchyne a chladničky.

Opis izby: Apartmán, ktorý je v ponuke ako 2-lôžko s možnosťou prístelky. Okrem štandardného vybavenia v podobe fénu, sprchového kútu a možnosti využívania mini baru a LCD TV sa v kúpeľni nachádza aj vaňa. Apartmán je rozdelený na dve samostatné časti, a to spálňu a obývaciu časť.

Vybavenie a služby

Wellness

Návštevníci kúpeľov Rajecké Teplice ubytovaní vo Villa Margaréta majú v cene pobytu 3- hodinový vstup do termálnych kúpeľov Aphrodite. Tento komplex ponúka niekoľko typov vonkajších a vnútorných bazénov. K didspozícii sú 2 vnútorné a 4 vonkajšie bazény. Bazény sú napúšťané miestnou termálnou vodou. Nájdete tu relaxačné aj plavecké bazény. Viac informácií o Aquaparku Aphrodite.

Športové aktivity

Návštevníci hotela majú k dispozícií možnosť vychutnania si voľnej turistiky vo voľnej prírode, nakoľko v areáli sa nachádzajú cyklistické chodníky či horská cyklistika. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádzajú aj golfové a tenisové kurty. Vo vzdialenosti približne 15 minút autom majú klienti možnosť rybárčenia či jazdy na koni.

Stravovanie

V závislosti od typu výberu pobytu, majú zákazníci v cene zahrnuté stravovanie vo forme polpenzie, plnej penzie, prípadne iba raňajok. V areáli vonkajších bazénov je zákazníkom k dispozícií reštaurácia Apolón, ktorá má kapacitu 100-120 miest. V neďalekom hoteli Aphrodite Palace sa nachádza reštaurácia ladená v luxusnom štýle s kapacitou až 270 miest, pričom jedlo sa podáva formou bufetu.

Špecialitou môže byť netradičná reštaurácia Bašta, ktorá sa nachádza v miestnom kúpeľnom parku, pričom leží priamo na vode a ponúka rôzne špeciality z rýb, ale aj tradičné slovenské jedlá. Pri recepcii v hoteli Aphrodite Palace sa  nachádza Bar Aphrodite Palace a kaviareň Aphrodite.

Recenzie zákazníkov na Villa Margaréta

Šírka ponuky jedál by mohla byť lepšia resp. bohatšia na zeleninu a masové výrobky
Marian S.
Bola som maximálne spokojná a môžem odporučiť všetkým. Nemám čo by som vytkla. Všetko bolo skvelé! SŠ
Alexandra Š. 
Boli sme aj s manželkou maximálne spokojní .
Ondrej H. 

Recenzie sú prevzaté zo stránky relaxos.sk. Zobraziť všetky recenzie tu

Kontakt

Villa Margaréta, Kúpele Rajecké Teplice

Osloboditeľov 131/4
Rajecké Teplice 013 13, Slovensko
Tel. rezervácie: 02 3225 2388

Časté otázky

Adresa:
Villa Margaréta
Osloboditeľov 131/4
Rajecké Teplice 013 13
Slovensko

GPS súradnice: 49.126799, 18.683775

Pozrieť polohu Villa Margaréta na mape.

Ubytovanie Villa Margaréta ponúka izby kategórie Comfort a 1 apartmán. Pozrieť jednotlivé typy izieb.

Áno, ubytovacie zariadenie Villa Margaréta poskytuje ubytovanie pre rodiny s deťmi. Bezplatné ubytovanie majú deti do 3 rokov. Pobyt starších detí je spoplatnený podľa aktuálneho cenníka.

Nie, Villa Margaréta neponúka ubytovanie so psom či s iným domácim zvieraťom. 

Villa Margaréta má k dispozícii 7 izieb a 1 apartmán. Celkovo tak ubytovacie zariadenie disponuje 16 stálymi lôžkami. Pozrieť jednotlivé izby.

Nie.

Áno, v areáli ubytovacieho zariadenia Villa Margaréta je možné využiť bezplatné parkovanie. 

Scroll to Top