Hotel Diplomat

Hotel Diplomat je obľúbeným miestom návštevníkov Rajeckých Teplíc, ktorí hľadajú luxus, pohodlie a zaručenú kvalitu. Hotel má úžasné recenzie pre jeho lokalitu a možnosť turistiky vo voľnej prírode. 

Ubytovaní klienti majú možnosť návštevy wellness centra, Saunového sveta, fitness centra. Výnimočnosťou hotela je aj jeho orientácia na business klientelu, nakoľko v priestoroch sa nachádzajú konferenčné miestnosti a kancelárie, ktoré je možné si prenajať podľa potreby. 

Všetky izby nachádzajúce sa v tomto hoteli obsahujú moderné prvky a sú  ladené v minimalistickom štýle . V hoteli sa nachádza základná izba so štandardným vybavením a niekoľko typov apartmánov. 

Zoznam pobytov

Rekreačný pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Wellness Hotel Diplomat**** raň od 54.5 € od 1 nocí Viac info

Relaxačný pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Wellness Hotel Diplomat**** pol od 169.5 € 2 nocí Viac info
Wellness Hotel Diplomat**** pol od 184.5 € 2 nocí Viac info
Wellness Hotel Diplomat**** pol od 234 € 3 nocí Viac info
Wellness Hotel Diplomat**** pol od 255 € 3 nocí Viac info

Izby a zariadenie

Štandardné vybavenie izieb:

 Fén, trezor, meteostanica, TV LCD, minibar a wifi pripojenie.

Opis izby: Základný typ izby, ktorá je v ponuke ako 1-lôžko alebo 2-ložko, pričom v prípade páru, je možnosť spojenia lôžok. Izba je veľkosťou menšia v porovnaní s inými typmi, pričom jej celková rozloha je 16 metrov štvorcových. Izby Štandard majú základné vybavenie v podobe fénu, trezoru, meteostanice, TV LCD, telefónu, mini baru, balkónu a wifi.  Izba neponúka klimatizáciu.

Opis izby: Malý apartmán je určený predovšetkým pre páry, nakoľko sa v ňom nachádza manželská posteľ. Ubytovaní majú možnosť prístelky. Malý apartmán je rozlohou väčší ako štandardná izba a okrem základného vybavenia v podobe fénu, trezoru, meteostanice, TV LCD, telefónu, mini baru, balkónu a wifi pripojenia, ponúka aj klimatizáciu.

Opis apartmánu:  Apartmán Štandard je určený predovšetkým pre páry, nakoľko sa v ňom nachádza manželská posteľ. Ubytovaní majú možnosť prístelky. Apartmán je rozlohou väčší ako malý apartmán, pričom je priestovo rozdelený na dve samostatné izby, a to spálňu a obývaciu časť. Celková rozloha apartmánu štandard je 45 m štvorcových. Okrem základného vybavenia v podobe fénu, trezoru, meteostanice, TV LCD, telefónu, mini baru, balkónu a wifi ponúka taktiež klimatizáciu.

Opis izby: Apartmán vhodný pre páry, nakoľko sa v ňom nachádza manželská posteľ. Ubytovaní majú možnosť prístelky. Veľký apartmán je rozlohovo väčší ako štandardný apartmán, pričom je priestovo rozdelený na dve samostatné izby s celkovou rozlohou 50 m štvorcových. Okrem základného vybavenia v podobe fénu, trezoru, meteostanice, TV LCD, telefónu, mini baru, balkónu a wifi pripojenia ponúka taktiež klimatizáciu.

Opis izby: VIP apartmán je určený pre páry a väčšiu skupinu ľudí, nakoľko sa v ňom nachádza manželská posteľ a dve jednolôžkové postele. Daný apartmán je rozlohou najväčší z ponúkaných možnosti ubytovania, pričom je priestovo rozdelený na dve samostatné izby s celkovou rozlohou 75 m štvorcových. Okrem základného vybavenia v podobe fénu, trezoru, meteostanice, TV LCD, telefónu, mini baru, balkónu a wifi ponúka taktiež klimatizáciu a extra TV LCD, ktorá je umiestnená v manželskej spálni.

Vybavenie a služby

Wellness

Hotel ponúka možnosť využitia vnútorného bazéna s veľkosťou 20×10 m a hĺbkou bazéna od 1,2 do 1,8 m. Bazén je termálny a dosahuje teplotu približne 30-31 °C . Ide o relaxačno – termálny bazén, ktorý obsahuje hydromasážne trysky, protiprúd, perličkový kúpeľ,vodné chrliče a masážne sedenie.

Priamo v hoteli sa nachádza viacero saún, ku ktorým patrí bylinková, fínska a soľná sauna. Ide o sauny s rôznou vlhkosťou, pričom ich účinok na človeka môže byť regeneračný, detoxikačný, relaxačný či povzbudzujúci. V priestoroch wellness centra sa nachádzajú aj vyhrievané lehátka, ochladzovací bazén či vírivé vane, ktoré sú určené na oddych nielen pri využívaní sauny.

Športové aktivity

Ubytovaní majú k dispozícií možnosť využitia posilňovne, prípadne voľnej turistiky v prírode, nakoľko v areáli sa nachádzajú cyklistické chodníky či horská cyklistika. Zákazníci majú možnosť lyžovania v neďalekom lyžiarskom stredisku. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádzaja golfový park Rajec. Vo vzdialenosti približne 15 minút autom majú klienti možnosť rybárčenia, zberu húb, či squashu. Vo vzdialenosti 1 hodiny autom je možnosť raftingu, či freeclimbingu.

Stravovanie

V závislosti od typu pobytu, majú zákazníci v cene zahrnuté stravovanie vo forme polpenzie, plnej penzie, prípadne iba raňajky. V areáli vonkajších bazénoch je zákazníkom k dispozícií reštaurácia Apolón, ktorá má kapacitu 100-120 miest. V neďalekom hoteli Aphrodite Palace sa nachádza reštaurácia ladená v luxusnom štýle s kapacitou až 270 miest, pričom jedlo sa podáva formou bufetu.

Špecialitou môže byť netradičná reštaurácia Bašta, ktorá sa nachádza v miestnom kúpeľnom parku, pričom leží priamo na vode a ponúka rôzne špeciality z rýb, ale aj tradičné slovenské jedlá. Pri recepcii v hoteli Aphrodite Palace sa nachádza Bar Aphrodite Palace a kaviareň Aphrodite.

Kontakt

Hotel Diplomat

1. Mája 14/460
Rajecké Teplice 013 13
Slovensko
Tel. rezervácie: 02 3225 2388

Časté otázky

Adresa:
Wellness Hotel Diplomat****
Ul. 1. Mája 14/460
013 13 Rajecké Teplice
Slovensko

GPS súradnice:
49.1282477,18.687675

Pozrieť polohu hotela na mape.

Recepcia hotela Diplomat je k dispozícii NONSTOP. Wellness centrum v hoteli je otvorené od 9:00 do 21:00.

Wellness hotel Diplomat ponúka izby kategórie Standard a viacero druhov apartmánov. Pozrieť jednotlivé izby.

Hotel Diplomat je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi. Hotel disponuje detským kútikom, ihriskom, programom pre deti a mnohými inými detskými atrakciami. Deti do 3 rokov majú bezplatné ubytovanie aj stravovanie. Pobyt so staršími deťmi je spoplatnený podľa aktuálneho cenníka.

Áno, ubytovanie so psom, alebo iným domácim miláčikom, je možné. Pohyb so psom v hoteli je možný len na vyhradených miestach. Pobyt s domácim miláčikom je spoplatnený podľa aktuálneho cenníka.

Wellness hotel Diplomat disponuje kapacitou 75 izieb. Pozrieť jednotlivé izby.

Áno, wellness hotel Diplomat disponuje krytým bazénom.

Áno, hotel Diplomat disponuje vlastnou reštauráciou a 3 barmi:

  • lobby bar,
  • wellness bar,
  • šport bar.

Áno, wellness hotel Diplomat ponúka možnosť parkovania na súkromnom stráženom parkovisku.

Scroll to Top