Hotel Diplomat

Hotel Diplomat je obľúbeným miestom návštevníkov Rajeckých Teplíc, ktorí hľadajú luxus, pohodlie a zaručenú kvalitu. Hotel má úžasné recenzie pre jeho lokalitu a možnosť turistiky vo voľnej prírode. 

Ubytovaní klienti majú možnosť návštevy wellness centra, Saunového sveta, fitness centra. Výnimočnosťou hotela je aj jeho orientácia na business klientelu, nakoľko v priestoroch sa nachádzajú konferenčné miestnosti a kancelárie, ktoré je možné si prenajať podľa potreby. 

Všetky izby nachádzajúce sa v tomto hoteli obsahujú moderné prvky a sú  ladené v minimalistickom štýle . V hoteli sa nachádza základná izba so štandardným vybavením a niekoľko typov apartmánov. 

Zoznam pobytov

Aktuálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky pobytov daného typu.

Izby a zariadenie

Štandardné vybavenie izieb:

 Fén, trezor, meteostanica, TV LCD, minibar a wifi pripojenie.

Opis izby: Základný typ izby, ktorá je v ponuke ako 1-lôžko alebo 2-ložko, pričom v prípade páru, je možnosť spojenia lôžok. Izba je veľkosťou menšia v porovnaní s inými typmi, pričom jej celková rozloha je 16 metrov štvorcových. Izby Štandard majú základné vybavenie v podobe fénu, trezoru, meteostanice, TV LCD, telefónu, mini baru, balkónu a wifi.  Izba neponúka klimatizáciu.

Opis izby: Malý apartmán je určený predovšetkým pre páry, nakoľko sa v ňom nachádza manželská posteľ. Ubytovaní majú možnosť prístelky. Malý apartmán je rozlohou väčší ako štandardná izba a okrem základného vybavenia v podobe fénu, trezoru, meteostanice, TV LCD, telefónu, mini baru, balkónu a wifi pripojenia, ponúka aj klimatizáciu.

Opis apartmánu:  Apartmán Štandard je určený predovšetkým pre páry, nakoľko sa v ňom nachádza manželská posteľ. Ubytovaní majú možnosť prístelky. Apartmán je rozlohou väčší ako malý apartmán, pričom je priestovo rozdelený na dve samostatné izby, a to spálňu a obývaciu časť. Celková rozloha apartmánu štandard je 45 m štvorcových. Okrem základného vybavenia v podobe fénu, trezoru, meteostanice, TV LCD, telefónu, mini baru, balkónu a wifi ponúka taktiež klimatizáciu.

Opis izby: Apartmán vhodný pre páry, nakoľko sa v ňom nachádza manželská posteľ. Ubytovaní majú možnosť prístelky. Veľký apartmán je rozlohovo väčší ako štandardný apartmán, pričom je priestovo rozdelený na dve samostatné izby s celkovou rozlohou 50 m štvorcových. Okrem základného vybavenia v podobe fénu, trezoru, meteostanice, TV LCD, telefónu, mini baru, balkónu a wifi pripojenia ponúka taktiež klimatizáciu.

Opis izby: VIP apartmán je určený pre páry a väčšiu skupinu ľudí, nakoľko sa v ňom nachádza manželská posteľ a dve jednolôžkové postele. Daný apartmán je rozlohou najväčší z ponúkaných možnosti ubytovania, pričom je priestovo rozdelený na dve samostatné izby s celkovou rozlohou 75 m štvorcových. Okrem základného vybavenia v podobe fénu, trezoru, meteostanice, TV LCD, telefónu, mini baru, balkónu a wifi ponúka taktiež klimatizáciu a extra TV LCD, ktorá je umiestnená v manželskej spálni.

Vybavenie a služby

Wellness

Hotel ponúka možnosť využitia vnútorného bazéna s veľkosťou 20×10 m a hĺbkou bazéna od 1,2 do 1,8 m. Bazén je termálny a dosahuje teplotu približne 30-31 °C . Ide o relaxačno – termálny bazén, ktorý obsahuje hydromasážne trysky, protiprúd, perličkový kúpeľ,vodné chrliče a masážne sedenie.

Priamo v hoteli sa nachádza viacero saún, ku ktorým patrí bylinková, fínska a soľná sauna. Ide o sauny s rôznou vlhkosťou, pričom ich účinok na človeka môže byť regeneračný, detoxikačný, relaxačný či povzbudzujúci. V priestoroch wellness centra sa nachádzajú aj vyhrievané lehátka, ochladzovací bazén či vírivé vane, ktoré sú určené na oddych nielen pri využívaní sauny.

Športové aktivity

Ubytovaní majú k dispozícií možnosť využitia posilňovne, prípadne voľnej turistiky v prírode, nakoľko v areáli sa nachádzajú cyklistické chodníky či horská cyklistika. Zákazníci majú možnosť lyžovania v neďalekom lyžiarskom stredisku. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádzaja golfový park Rajec. Vo vzdialenosti približne 15 minút autom majú klienti možnosť rybárčenia, zberu húb, či squashu. Vo vzdialenosti 1 hodiny autom je možnosť raftingu, či freeclimbingu.

Stravovanie

V závislosti od typu pobytu, majú zákazníci v cene zahrnuté stravovanie vo forme polpenzie, plnej penzie, prípadne iba raňajky. V areáli vonkajších bazénoch je zákazníkom k dispozícií reštaurácia Apolón, ktorá má kapacitu 100-120 miest. V neďalekom hoteli Aphrodite Palace sa nachádza reštaurácia ladená v luxusnom štýle s kapacitou až 270 miest, pričom jedlo sa podáva formou bufetu.

Špecialitou môže byť netradičná reštaurácia Bašta, ktorá sa nachádza v miestnom kúpeľnom parku, pričom leží priamo na vode a ponúka rôzne špeciality z rýb, ale aj tradičné slovenské jedlá. Pri recepcii v hoteli Aphrodite Palace sa nachádza Bar Aphrodite Palace a kaviareň Aphrodite.

Recenzie zákazníkov na Hotel Diplomat

velmi spokojny. Nemam ziadne navrhy na zlepsenie boli sme velmi spokojny, onedlho prideme zase aj s detmi,uz si rezervujeme pobyt.Dakujem
Marta K.
strava bola výborná !!!
nemám žiadne návrhy na zlepšenie, boli sme veľmi spokojní so všetkým.
Peter I.
Pobyt bol vynikajúci, ďakujeme za ponuku. S pozdravom Kováčová.
Darina K.
Bola som mimoriadne spokojná so službami aj s ochotou personálu.Jednu chybičku, ktorú som našla je, že v bazéne nefungovali bočné vodné vodopády / možno to bola náhoda / Ďakujem za skvelý pobyt. Pre všetky skupiny, každý si nájde svoj spôsob relaxácie
Jana K. 

Recenzie sú prevzaté zo stránky relaxos.sk. Zobraziť všetky recenzie tu

Kontakt

Hotel Diplomat

1. Mája 14/460
Rajecké Teplice 013 13
Slovensko
Tel. rezervácie: 02 3225 2388

Časté otázky

Adresa:
Wellness Hotel Diplomat****
Ul. 1. Mája 14/460
013 13 Rajecké Teplice
Slovensko

GPS súradnice:
49.1282477,18.687675

Pozrieť polohu hotela na mape.

Recepcia hotela Diplomat je k dispozícii NONSTOP. Wellness centrum v hoteli je otvorené od 9:00 do 21:00.

Wellness hotel Diplomat ponúka izby kategórie Standard a viacero druhov apartmánov. Pozrieť jednotlivé izby.

Hotel Diplomat je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi. Hotel disponuje detským kútikom, ihriskom, programom pre deti a mnohými inými detskými atrakciami. Deti do 3 rokov majú bezplatné ubytovanie aj stravovanie. Pobyt so staršími deťmi je spoplatnený podľa aktuálneho cenníka.

Áno, ubytovanie so psom, alebo iným domácim miláčikom, je možné. Pohyb so psom v hoteli je možný len na vyhradených miestach. Pobyt s domácim miláčikom je spoplatnený podľa aktuálneho cenníka.

Wellness hotel Diplomat disponuje kapacitou 75 izieb. Pozrieť jednotlivé izby.

Áno, wellness hotel Diplomat disponuje krytým bazénom.

Áno, hotel Diplomat disponuje vlastnou reštauráciou a 3 barmi:

  • lobby bar,
  • wellness bar,
  • šport bar.

Áno, wellness hotel Diplomat ponúka možnosť parkovania na súkromnom stráženom parkovisku.

Scroll to Top