Hotel Encián

Hotel Encián sa nachádza v úplnom centre Rajeckých Teplíc, pri Labuťom jazierku. Ide o starobylý, no kompletne zrekonštruovaný hotel. Komorný charakter štylizovaného hotela ocenia hostia vyžadujúci úroveň, ale aj osobný kontakt s personálom.

Fasády zmodernizovanej budovy poskytli veľkorysé maliarske plátno akademickej maliarke Daniele Krajčovej. Neoddeliteľnou súčasťou objektu sú kované zábradlia a ďalšie výrobky z dielne umeleckého kováča Alojza Michela.

Hotel Encián ponúka klientom ubytovanie v moderne zariadených dvojlôžkových izbách štandard a de luxe s možnosťou prístelky. Vítaní sú aj domáci miláčikovia. Stravovanie zabezpečuje hosťom hotela priestranná hotelová reštaurácia na prízemí, ku ktorej prislúcha aj veľkorysá slnečná terasa pred budovou hotela.

Všetko v tomto hoteli je urobené na mieru, nič tradičné, nič bežné… Budete sa cítiť inak, budete sa cítiť výnimočne…

Izby a zariadenie

Štandardné vybavenie izieb:

LCD televízor, chladnička, pracovný stôl, pripojenie na počítač, Wi-Fi pripojenie, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, župan, kozmetická sada

Opis izby: Izba Štandard je vhodná pre jednu až dve osoby. Izba je koncipovaná ako dvojlôžková bez možnosti prístelky. V izbe sa nachádza manželská posteľ/dve oddelené lôžka, satelitná TV s plochou obrazovkou, wi-fi pripojenie na internet, minibar, pracovný stôl, kúpeľňa s WC a sprchovým kútom, sušič vlasov, župan a toaletné potreby. Niektoré izby ponúkajú romantický výhľad na labutie jazierko.

Opis izby: Priestranná Deluxe izba s rozhlohou 45 m2 je vhodná pre 2-3 osoby. V izbe sa nachádza spacia časť s manželskou posteľou/oddelenými lôžkami a obývacia časť s posedením a pohovkou. Vybavenie izby ďalej zahŕňa satelitnú TV, chladničku, rýchlovarnú kanvicu, sušič vlasov, toaletné potreby, kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Niektoré izby ponúkajú romantický výhľad na jazierko.

Vybavenie a služby

Wellness

Hotel Encián ponúka ubytovaným hosťom zvýhodnené ceny vstupov do Spa Aphrodite, ako aj zľavy na bazén, wellness a masáže v hoteli Diplomat.

Športové aktivity

Hostia hotela Encián môžu využiť voľný čas na prechádzky okolo Labutieho jazierka, ktoré sa nachádza len pár krokov od hotela, prípadne môžu objavovať krásu Rajeckej doliny pri turistike v prírode. Milovníci cyklistiky využijú viaceré cyklotrasy. Ubytovaní klienti môžu od mája do septembra využiť službu bezplatného zapožičania bicyklov.

Klienti hotela Encián sa takisto môžu zabaviť pri bowlingu či biliarde v hoteli Diplomat za zvýhodnené ceny vstupného. A v neposlednom rade má hotel Encián pre svojich návštevníkov možnosť voľného vstupu do fitnesscentra v Rajci.

Stravovanie

Hostia hotela sa stravujú v priestrannej reštaurácii, ktorá sa nachádza na prízemí zariadenia. V reštaurácii nechýba ani bar a detský kútik. Pre menšie skupiny návštevníkov sú k dispozícii dva luxusné salóniky. Vynikajúce jedlo, kvalitné vína či grilované špeciality si môžu návštevníci vychutnať aj na letnej terase pred vstupom do hotela.

Kontakt

Hotel Encián

Osloboditeľov 89/1
Rajecké Teplice 013 13
Slovensko
Rezervácie : (#booking link)

Scroll to Top