Víkendové pobyty

Kúpeľné mesto Rajecké Teplice ponúka možnosť využitia víkendových pobytov pre tích, ktorí majú záujem prežiť krátky, poprípade predĺžený so svojimi blízkami na špeciálnom mieste a spraviť tak túto chvíľu ešte výnimočnejšou. 

V ponuke hotelov a kúpeľného komplexu Spa Aphrodite sú typické víkendové druhy pobytov, ktoré ponúkajú základné či rozšírené liečebné a relaxačné procedúry nabité do jedného víkendu. O tieto tzv. relaxačné pobyty, či relaxačné pobyty extra je spravidla veľký záujem a teda, odporúča sa zajednať si ho v dostatočnom predstihu, predovšetkým v čase sviatkov.

Perličková olejová masáž v rámci relaxačného pobytu v Rajeckých Tepliciach

Program

Ubytujúci majú okrem možnosti návštevy kúpeľného komplexu Spa Aphrodite, kde majú prístup do Saunového a Vodného sveta taktiež možnosť lyžovania v okolitej prírode. Ako to už býva zvykom, tieto pobyty majú zvyčajne ľudia najväčší záujem, nakoľko ponúkajú veľa typov liečebných procedúr či zábavy v rámci kultúrneho programu, a to všetko už v priebehu dvoch dní!

A teda, je iba na klientovi, ako si rozvrhne ten jeho program tak. aby za tento víkendový pobyt stihol čo najviac. V hoteli Margaréta má napríklad klient v základom relaxačnom pobyte má možnosť absolvovania perličkového olejového kúpeľa, či klasickej 30-minútovej masáže. V rámci relaxačného pobytu extra má klient k dispozícií až 45- minútovú masáž, či špeciálnu aromamasáž.

Cenník

Aktuálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky pobytov daného typu.
Scroll to Top