Víkendové pobyty

Kúpeľné mesto Rajecké Teplice je ako stvorené pre víkendové pobyty. Víkendový relax v Rajeckých Tepliciach je intenzívny a doslova nabitý všetkým, po čom srdce hosťa túži. Či už hľadáte relax v podobe kúpeľných procedúr, aktívny odpočinok  alebo športový zážitok, to všetko, a ešte oveľa viac, nájdete v ponuke víkendových pobytov v kúpeľoch Rajecké Teplice.

Perličková olejová masáž v rámci relaxačného pobytu v Rajeckých Tepliciach

Program

V závislosti od typu pobytu je na výber možnosť polpenzie, plnej penzie či dokonca len raňajok. Prioritou ponuky víkendových pobytov v kúpeľoch Rajecké Teplice je vyhovieť všetkým prianiam zákazníkov. Ponúkané jedlá sú, samozrejme, chutné, zdravé a pripravené z čerstvých surovín.  

V ponuke sú rôzne druhy víkendových pobytov tak, aby si každý vybral ten pravý víkendový relax. Všetky pobyty však majú jedno spoločné. Počas jedného víkendu hosť absolvuje mnoho liečebných i relaxačných procedúr. K dispozícií sú aj Saunový a Vodný svet, možnosť absolvovať perličkový olejový kúpeľ alebo si oddýchnuť pri klasickej masáži. Obľúbené sú tiež špeciálne aromamasáže.

Cenník

Aktuálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky pobytov daného typu.
Scroll to Top