Vila Dalí

Moderný penzión rodinného typu Vila Dalí sa nachádza len 5 minút chôdze od známych kúpeľov a centra mesta. Penzión Vila Dalí je určený pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať kúpeľný pobyt v Rajeckých Tepliciach, tak ako aj pre milovníkov prírody, športu a turistiky, na ktoré sú tamojšie podmienky ako stvorené. Zariadenie je tiež vhodné na organizáciu firemných akcií, seminárov a školení.

V ubytovacom zariadení sa nachádza 6 izieb. Celková kapacita vily bez prísteliek je 17 osôb, s prístelkami 20. V celej vile je klientom k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie. Súčasťou zariadenia je spoločenská miestnosť s barom, rádiom a TV. KIienti ubytovaní vo Vile Dalí môžu využívať kompletne vybavenú spoločnú kuchyňu a terasu s grilom. K vile prislúcha aj bezplatné parkovisko pre hostí.

Izby a zariadenie

Štandardné vybavenie izieb:

TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi, skriňa/šatník, kúpeľňa so sprchovacím kútom, balkón (niektoré izby).

Opis izby: Izba Štandard je dvojlôžková. V izbe sa nachádza manželská posteľ rozlohou od 25 m2 sa nachádza manželská posteľ, skriňa/šatník, TV, Wi-Fi pripojenie a kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom.

vila dalí štandardná izba

Opis izby: Malý apartmán je vhodný pre dve až tri osoby. Apartmán má prístupný balkón a ponúka výhľad na mesto a okolité hory. Súčasťou vybavenia je tiež skriňa/šatník, chladnička, TV, Wi-Fi pripojenie a samostatná kúpeľňa s rohovou vaňou a WC.

Opis izby: Veľký apartmán s rozlohou 30 m2 má dve spálne, obývací priestor a vlastnú kúpeľňu. Súčasťou apartmánu je aj balkón a priestranná terasa s posedením a výhľadom do záhrady a na okolité hory. Vybavenie apartmánu zahŕňa dve manželské postele v oddelených spálňach a jednu štandardnú posteľ s možnosťou prístelky, ďalej kreslá, chladničku a kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC.

Vybavenie a služby

Wellness

Oddýchnuť si môžete vo wellness centre Aphrodite Spa Centre, ktoré je vzdialené 400 metrov, alebo vo vonkajšom bazéne, ktorý sa nachádza 600 metrov od penziónu Vila Dalí.

Športové aktivity

V bezprostrednej blízkosti Vily Dalí sa klienti môžu venovať cyklistike, pešej turistike a v zime lyžovaniu. Lákadlom letných prechádzok po kúpeľnom parku je člnkovanie na jazierku. Len o pár kilometrov ďalej sa nachádza aj golfové ihrisko a tenisové kurty.

Stravovanie

Ubytovaní hostia môžu využiť zvýhodnené ceny na stravovanie v reštaurácii Slnečný pavilón, vzdialenej asi 150 metrov od vily. Súčasťou ponuky Slnečného pavilónu je aj vinotéka so sortimentom kvalitných vín.

Priamo vo Vile Dalí je ubytovaným klientom k dispozícii plne vybavená kuchynka s možnosťou prípravy vlastnej stravy. Hostia majú tiež možnosť grilovania na terase.

Kontakt

Penzión Vila Dalí

Lúčna ulica 281
Rajecké Teplice 013 13
Slovensko
Rezervácie : (#booking link)

Scroll to Top