Penzión Relish

Penzión Relish je menšie ubytovacie zariadenie, situované v centre Rajeckých Teplíc. Penzión sa nachádza len 50 metrov od Spa Aphrodite.

Penzión s nádychom decentného luxusu v rustikálnom štýle ponúka ubytovanie v 18 izbách. Okrem dvojlôžkových izieb disponuje penzión aj apartmánmi a nadštandardnými luxusne zariadenými izbami. Každá izba je originálna, zariadená ručne vyrábaným nábytkom slovenských umelcov. Všetky izby v penzióne Relish sú nefajčiarske.

Milovníkov orientu poteší japonský apartmán, navrhnutý a zariadený v japonskom štýle, ako aj možnosť ochutnať japonské degustačné menu.

Výnimočnosťou penziónu je jeho orientácia na biznis klientelu, nakoľko v priestoroch sa nachádza kongresová miestnosť s kapacitou 80 osôb.

V priestoroch penziónu Relish sa nachádza aj útulná reštaurácia, štýlová kaviareň s letnou terasou a V. I. P salónik. Návštevníci majú k dispozícii bezplatné parkovisko.

Izby a zariadenie

Štandardné vybavenie izieb:

TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi, chladnička, čajový a kávový servis, kúpeľňa s vaňou/sprchovacím kútom s toaletnými potrebami a luxusnou kozmetikou z Mŕtveho mora, klimatizácia (vybrané izby), pracovný stôl (vybrané izby).

Opis izby: Izba Štandard je koncipovaná ako dvojlôžková. V izbe s rozlohou od 25 m2 sa nachádza manželská posteľ s oddelenými matracemi, šatníková skriňa, francúzske okno, LED TV, chladnička, čajový a kávový servis, kúpeľna s WC a sprchovým kútom. Na vyžiadanie je dostupný sušič vlasov. Niektoré izby sú vybavené klimatizáciou a pracovným stolom. Zapožičanie županu a papučí je za poplatok.

Opis izby: Priestranné Twins izby sú zariadené dvoma oddelenými posteľami a ponúkajú malebný výhľad do záhrady. Izby sú vybavené štýlovým nábytkom a pracovným stolom. Vybavenie izby zahŕňa tiež TV, Wi-Fi pripojenie, šatníkovú skriňu, klimatizáciu, chladničku, čajový a kávový servis a kúpeľňu so sprchovým kútom s toaletnými potrebami a luxusnou kozmetikou. Niektoré Twins izby majú klimatizáciu. Na vyžiadanie je možné zapožičanie fénu. Zapožičanie županu a papučí je za poplatok.

Opis izby: Nadštandardná priestorovo velkorysá izba vhodná pre romantický pobyt zaľúbených. Izba je zariadená v rustikálnom štýle s využitím prírodných materiálov. Vybavenie izby zahŕňa manželskú posteľ s oddelenými matracmi, luxusné tapety, francúzske okno, šatníkovú skriňu, pracovný stôl, Wi-Fi pripojenie, kreslo so stolíkom, smart TV, chladničku, čajový a kávový servis. Súčasťou Deluxe izby je luxusná kúpeľna s rohovou vaňou a s WC. V základnej výbave sú aj papučky pre hostí a sušič na vlasy i luxusná kozmetika. Izba má možnosť prístelky.

Opis izby: Rodinná izba s výhľadom do záhrady ponúka dve navzájom prepojené dvojlôžkové izby s oddelenými posteľami. Izba je vhodná až pre 4 osoby. Vybavenie izby zahŕňa oddelené postele, šatníkovú skriňu, kreslo, pracovný stôl, TV, Wi-Fi, chladničku, čajový a kávový servis a 2x kúpeľňu so sprchovým kútom. Fén je dostupný na vyžiadanie. Zapožičanie županu a papučí je za poplatok.

Opis izby: Priestranný a jedinečný japonský apartmán navrhla samotná majiteľka na základe vlastných životných skúseností z Japonska. Podkrovný apartmán je zariadený ručne vyrábaným nábytkom v japonskom štýle. Základné vybavenie zahrnuje japonskú posteľ, papučky, domáci úbor JIMBE, japonskú deliacu stenu, japonské sedenie so stolíkom, TV, klimatizáciu, chladničku, čajový a kávový servis. Kúpeľňa s japonským WC a vaňou je nadštandardne vybavená županmi, sušičom na vlasy, papučkami a ďalšími potrebami.

Vybavenie a služby

Wellness

Návštevníci Rajeckých Teplíc ubytovaní v penzióne Relish majú možnosť využiť okolité wellness centrá a Spa Aphrodite v rámci pobytových balíčkov, ktoré ponúka penzión Relish.

Penzión ponúka aj služby estetického odborníka. Túto službu je možné objednať na recepcii penziónu.

Športové aktivity

Návštevníci penziónu si môžu vychutnať turistiku vo voľnej prírode aj cykloturistiku na cyklistických chodníkoch. V blízkosti penziónu sa nachádzajú tiež golfové a tenisové kurty.

Detský kútik

Detský kútik v penzióne Relish je k dispozícii pre ubytovaných hostí. Priestranný a útulne zariadený detský kútik využijú deti v prípade škaredého počasia. Na vyžiadanie je možné objednať službu stráženia detí v rámci detského kútiku.

Stravovanie

Klienti penziónu Relish sa môžu stravovať v reštaurácii penziónu, pričom v cene pobytu sú zahrnuté raňajky. Súčasťou ponuky reštaurácie je okrem jedál modernej kuchyne aj japonské degustačné menu.

Hostia penziónu môžu navštíviť aj priestrannú hotelovú kaviareň, ktorá je prepojená s letnou terasou. Z terasy sa otvára výhľad na scenériu Slnečných skál.

Kontakt

Penzión Relish

Školská 25
Rajecké Teplice 013 13
Slovensko
Rezervácie : (#booking link)

Scroll to Top