Aquapark Aphrodite v Rajeckých Tepliciach

Aquapark Afrodita v Rajeckých Tepliciach ponúka verejnosti hneď niekoľko vonkajších a vnútorných bazénov, ktoré majú odlišné druhy zamerania ako sú napríklad plávanie, pobyt s deťmi, liečebné pobyty v bazéne a pod. Okrem toho môžete v rámci aquaparku využiť jeho služby a aktivity v okolí bazénov.

Aphrodite Rajecké Teplice

Typy bazénov v aquaparku Afrodita

Návštevníci aquaparku Aphrodite v Rajeckých Tepliciach majú na výber hneď z niekoľkých vnútorných a vonkajších bazénov, ktoré sú určené pre odlišné skupiny ľudí – či už pre plavcov, rodiny s deťmi alebo pre starších seniorov.

Vonkajšie bazény

Kľudový bazén je sedací typ bazénu v tvare kruhu, ktorý je prepojený s vnútorným areálom aquaparku Afrodita. Bazén disponuje masážnymi tryskami a dosahuje teplotu od 36 až 38°C. V strede bazéna sa nachádza antický altánok, ktorý dodáva kľudovému bazénu skutočne jedinečnú atmosféru.
Rekreačno-plavecký bazén má neuveriteľnú dĺžku až 25 metrov a je usadený v úžasnej architektúre, nesúcej sa v antickom štýle. Liečivá termálna voda v tomto plaveckom bazéne má teplotu 26 – 28°C a samotný bazén je určený na rekondičné a relaxačné aktivity.
Pokiaľ patríte k fanúšikom striedavého kúpeľa, turecký bazén bude pre vás ideálnym typom bazéna. Celo-telový striedavý bazén slúži hlavne na posilnenie imunitného systému a kardiovaskulárneho obehu. Vďaka striedaniu v horúcej a studenej liečivej vode si tak môžete uvoľniť svalstvo a posilniť váš lymfatický systém.
Rodinný bazén je ideálnym miestom pre deti spolu s rodičmi, kde si môžu užiť bazén s vodopádom a príjemnou teplotou vody 34 – 35°C. Samozrejmosťou je povolenie používať rôzne vodné pomôcky pre deti ako sú napríklad rukávniky či nafukovacie kolesá.

Vnútorné bazény

V rámci vnútorných bazénov môžete využiť relaxačno-liečebný bazén, v ktorom si môžete užiť skvelú masáž vášho tela pod prúdom termálnej liečivej vody. 

Ide o menší typ bazéna, ktorého voda dosahuje teplotu približne 37 – 38°C a ktorý ma regeneračný a upokojujúci vplyv na ľudské telo. 

Plavecký bazén dosahuje teplotu 30,5 – 31,5°C a slúži prevažne na rehabilitáciu, plávanie a podobné pohybové aktivity. 

Tento bazén disponuje veľkým počtom vodných trysiek a spolu s pultom určeným pre hydromasáže si môžete vychutnať relaxačné a liečebné účinky termálnej vody.

Lokalita aquaparku Aphrodite

Služby a aktivity

Vodný svet Aphrodite vám okrem príjemného pobytu a kúpania sa v bazéne ponúka navyše možnosť občerstviť sa v bufete, oddýchnuť si na okolitých lehátkach či navštíviť Saunový svet.

Okrem štandardných služieb, ktoré aquapark Aphrodite ponúka svojím návštevníkom disponuje kúpeľný hotel Aphrodite ubytovacími zariadeniami a kúpeľnými službami, v ktorých si môžu návštevníci mesta Rajecké Teplice oddýchnuť, zrelaxovať telo a myseľ a odniesť si pri odchode so sebou príjemné zážitky a spomienky na kúpeľné mestečko.

kúpalisko Aphrodite v Rajeckých Tepliciach

Otváracie hodiny a cenník vodného sveta

Otváracie hodiny

Termálne bazény aquaparku Aphrodite sú zvyčajne otvorené od skorého rána až do neskorých večerných hodín, pravidelne od pondelka do nedele.

Cenník aquaparku

Vstup do aquaparku Afrodita závisí od dĺžky pobytu v bazéne (pobyt v bazéne na ½ hodiny, celodenný vstup, doplatky za prekročenie zakúpeného času a pod.), obdobia vstupu (od pondelka do štvrtku, piatok – nedeľa, víkendy, sviatky a pod.) a samozrejme od typu vstupu (cena za dospelú osobu alebo dieťa do 12 rokov v rámci ubytovania a cena za dospelú osobu a dieťa do 12 rokov v rámci verejného vstupu).

Adresa a kontakt

Osloboditeľov 131/4
Rajecké Teplice
013 13

041/549 42 56

Scroll to Top