Služby pre návštevníkov

Kúpeľné mestečko Rajecké Teplice poskytuje ako miestnym obyvateľom, tak aj návštevníkom a turistom, základné miestne služby, ktoré by malo každé mesto spĺňať, či už ide o zdravotné a kúpeľné služby, farské služby a samozrejme služby týkajúce sa stravovania a ubytovania. Rajecké Teplice vám ponúkajú návštevy miestnych reštaurácii a barov, polikliniku, lekáreň, taxi služby v rámci mesta a mnohé iné.

služby v Rajeckých Tepliciach

Reštaurácie a bary

Služby reštaurácií v Rajeckých Tepliciach môžete využiť prevažne v centre mesta, avšak okrem individuálnych reštauračných zariadení môžete navšítivť reštaurácie, ktoré sú súčasťou rajeckých hotelov a penziónov. Mimo reštaurácií môžete aj navštíviť miestne pizzérie, ktoré patria medzi obľúbené stravovacie zariadenia počas víkendových večerov. Pokiaľ by ste sa chceli na večer zabaviť v miestnom bare, Rajecké Teplice ponúkajú niekoľko obľúbených miest, kde sa zaručene nudiť nebudete.

Taxi služby

V prípade taxislužieb v Rajeckých Tepliciach máte k dispozícii niekoľko spoločnosti, ktoré vám zaistia kvalitný prepravný servis na vami určené miesta. Preprava je možná ako v rámci mesta, tak aj v jeho okolí. Taxi službu si môžete objednať na vopred dohodnutý čas alebo pre okamžitú prepravu z jedného miesta na druhé.

Kontaktné údaje taxi služieb:

Taxi Fantasia: 0905 800 600
Rajecká Dolina Taxi: 0910 900 009
TOMI TAXI: 0910 215 285

Zdravotné stredisko a lekáreň

Zdravotníctvo v kúpeľnom meste Rajecké Teplice je zabezpečené poliklinikou, ktorá sa nachádza len kúsok od vlakovej stanice a ktorá ponúka všeobecné lekárske služby, zubného lekára či detské lekárske služby. Okrem toho máte k dispozícii lekáreň Mária, ktorá zabezpečuje a ponúka široký výber liekov, zdravotníckych pomôcok a potrieb či výživových a vitamínových doplnkov. Pri budove lekárne je taktiež možnosť parkovania áut.

Kontaktné údaje polikliniky

Rajecké Teplice
Rajecká cesta 13/19
013 13
041 54 936 46

Kontaktné údaje lekárne Mária

Rajecké Teplice
Rajecká cesta 14
013 13
041 59 436 62, 0905 345 792

Scroll to Top