Hotel Aphrodite

Kúpeľný hotel Aphrodite je ubytovanie, ktoré leží v srdci kúpeľného mesta Rajecké Teplice. Interiér hotela je ladený v antickom štýle, čo mu pridáva nádych luxusu a výnimočnosti dostupného pre každého. Práve vďaka tomu patrí Afrodita Rajecké Teplice medzi najobľúbenejšie kúpeľné hotely na Slovensku.

Zákazníci, ubytovaní v tomto zariadení, majú právo využitia voľného vstupu do termálnych bazénov komplexu Spa Aphrodite, a taktiež do Saunového sveta a fitness centra.

Zákazníci majú v kúpeľnom hoteli Aphrodite na výber viacero typov izieb v závislosti od ich náročnosti. Ubytovanie zariadenie je obľúbené najmä vďaka skvelej rovnováhe medzi luxusom a pohodlím a cenovej dostupnosti pre každého.

V hoteli Aphrodite sú tri typy izieb: Comfort, Apartmán a Superior.

Zoznam pobytov

Kúpeľný liečebný pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Kúpeľný Hotel Aphrodite**** pln od 171.5 € od 7 nocí Viac info

Liečebno-preventívny pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Kúpeľný Hotel Aphrodite**** pol od 141.5 € od 5 nocí Viac info

Post Covid

NázovStravaCenaDĺžka
Kúpeľný Hotel Aphrodite**** pol od 142.5 € od 3 nocí Viac info

Rekreačný pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Kúpeľný Hotel Aphrodite**** pol od 112.5 € od 1 nocí Viac info

Relaxačný pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Kúpeľný Hotel Aphrodite**** pol od 424.5 € 3 nocí Viac info
Kúpeľný Hotel Aphrodite**** pol od 283 € 2 nocí Viac info
Kúpeľný Hotel Aphrodite**** pol od 566 € 4 nocí Viac info
Kúpeľný Hotel Aphrodite**** pol od 141.5 € od 2 nocí Viac info
Kúpeľný Hotel Aphrodite**** pol od 707.5 € 5 nocí Viac info

Relaxačný pobyt extra

NázovStravaCenaDĺžka
Kúpeľný Hotel Aphrodite**** pol od 156.5 € od 2 nocí Viac info
Kúpeľný Hotel Aphrodite**** pol od 782.5 € 5 nocí Viac info

Izby a zariadenie

Štandardné vybavenie izieb:

 TV, telefón, chladnička, minibar, sprchový kút, fén, satelitný príjimač a wifi pripojenie

Opis izby: Základný typ izby, ktorá je v ponuke ako 1-lôžko alebo 2-ložko.  Táto izba je veľkosťou menšia v porovnaní s inými typmi, pričom izby Comfort majú základné vybavenie v podobe telefónu, TV, satelitného prijímača, chladničky, minibaru, fénu a wifi pripojenia. Ubytovaní majú v tejto izbe možnosť zapožičania županu. Izba neponúka klimatizáciu a možnosť prístelky.

Opis izby: Základný typ izby, ktorá je v ponuke ako 1-lôžko alebo 2-ložko.  Táto izba je veľkosťou menšia v porovnaní s inými typmi, pričom izby Comfort majú základné vybavenie v podobe telefónu, TV, satelitného prijímača, chladničky, minibaru, fénu a wifi pripojenia. Ubytovaní majú v tejto izbe možnosť zapožičania županu. Izba neponúka klimatizáciu a možnosť prístelky.

Opis izby: Apartmán je rozmerovo najväčší typ ubytovania, pričom je v ponuke ako 2-lôžko s možnosťou až dvoch prísteliek, a je určený pre 2-4 osoby.  Apartmán je priestorovo rozdelený na dve samostatné časti, spálňu a obývaciu miestnosť, pričom celý apartmán je určený pre nefajčiarov. Apartmán taktiež ponúka základné vybavenie v podobe telefónu, TV, satelitného prijímača, chladničky, minibaru, fénu a wifi pripojenia, a navyše klimatizáciu. Ubytovaní majú v tejto izbe možnosť zapožičania županu.

Vybavenie a služby

Wellness

Hostia ubytovaní v hoteli Aphrodite majú v cene pobytu neobmedzený vstup do termálnych kúpeľov Aphrodite. Tento komplex ponúka niekoľko typov vonkajších a vnútorných bazénov s miestnou termálnou vodou.

Vnútorná časť komplexu pozostáva z dvoch bazénov – relaxačno – liečebný a plavecký. Voda v relaxačnom bazéne dosahuje teplotu 38° C. Plavecký bazén je určený na pohybovú rehabilitáciu a plávanie. Voda v ňom dosahuje príjemných 30,5 až 31,5 ° C. Vonkajší areál kúpeľov Aphrodite pozostáva zo 4 bazénov – kľudový, rekreačno-plavecký, turecký a rodinný bazén. Viac informácií o termálnych kúpeľoch Aphrodite.

Športové aktivity

Ubytovaní majú k dispozícií možnosť využitia posilňovne, prípadne voľnej turistiky v prírode. V okolí hotela Afrodite sa nachádzajú cyklistické chodníky či bohaté možnosti na horskú cyklistiku. Zákazníci majú možnosť lyžovania v neďalekom lyžiarskom stredisku. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádza aj golfový park Rajec. Vo vzdialenosti približne 15 minút autom majú klienti možnosť rybárčenia, zberu húb, či squashu. Vo vzdialenosti 1 hodiny autom je možnosť raftingu, či freeclimbingu.

Stravovanie

V závislosti od typu pobytu, majú zákazníci v cene zahrnuté stravovanie vo forme polpenzie, plnej penzie, prípadne iba raňajky. V areáli vonkajších bazénoch je zákazníkom k dispozícií reštaurácia Apolón, ktorá má kapacitu 100-120 miest. V neďalekom hoteli Aphrodite Palace sa nachádza reštaurácia ladená v luxusnom štýle s kapacitou až 270 miest, pričom jedlo sa podáva formou bufetu.

Špecialitou môže byť netradičná reštaurácia Bašta, ktorá sa nachádza v miestnom kúpeľnom parku, pričom leží priamo na vode a ponúka rôzne špeciality z rýb, ale aj tradičné slovenské jedlá. Pri recepcii v hoteli Aphrodite Palace sa nachádza Bar Aphrodite Palace a kaviareň Aphrodite.

Recenzie zákazníkov na Hotel Aphrodite

Nabídka a výběr je naprosto dostačující i pro náročné strávníky 🤗
Miluše K.
Nemáme žádný návrh na zlepšení.byli jsme moc spokojeni a určitě se vrátíme!!!
Dagmar P.
Spokojnost absolutna … takze ziaden navrh. Podla mojej mienky je skutocne na vybornej urovni …
Zdenka Š.
V saunovém světě bych přivítala v bezplavkové zóně kolem horkého bazénu diskrétní paravan.Jinak jsme byli maximálně spokojeni.
Zdenka H. 

Recenzie sú prevzaté zo stránky relaxos.sk. Zobraziť všetky recenzie tu

Kontakt

Hotel Aphrodite

Osloboditeľov 131/4
Rajecké Teplice 013 13
Slovensko
Tel. rezervácie: 02 3225 2388

Časté otázky

Hotel Aphrodite
Osloboditeľov 131/4
Rajecké Teplice
013 13
Slovensko

GPS súradnice:
N 49,1283° E 18,68313°

Pozrieť polohu hotela Aphrodite na mape.

Recepcia hotela Aphrodite je k dispozícii NONSTOP. Otváracie hodiny SPA & BALNEO sú od 9:00 do 22:00/23:00 (v závislosti od konkrétneho dňa).

Hotel Aphrodite ponúka izby kategórií Superior, Comfort a apartmány. Pozrieť jednotlivé typy izieb.

Áno, hotel Aphrodite ponúka ubytovanie pre rodiny s deťmi. Deti do 3 rokov majú pobyt v hoteli zdarma. Ubytovanie so staršími deťmi je spoplatnené podľa aktuálneho cenníka.

Nie, hotel Aphrodite neponúka ubytovanie so psom či s iným domácim zvieraťom. 

Celková kapacita hotela Aphrodite je 111 izieb rôznych typov. Pozrieť jednotlivé typy izieb.

Áno, návštevníci hotela Aphrodite majú k dispozícii viacero vonkajších a vnútorných bazénov. Viac informácií.

Áno, hotel Aphrodite ponúka možnosť bezplatného parkovania na súkromnom stráženom parkovisku priamo pri hoteli.

Scroll to Top