Hotely v kúpeľoch Rajecké Teplice

Hotel Aphrodite Palace (2)

Hotel Aphrodite Palace****

Hotel Aphrodite Palace patrí štandardom svojich ponúkaných služieb k absolútnej špičke ubytovaní v okolí Rajeckých Teplíc. V súčasnosti ponúka hotel celkovo 111 izieb a apartmánov. Výhodou ubytovania práve v tomto hoteli je získanie možnosti neobmedzeného užívania všetkých termálnych bazénov a časti tzv. Saunového sveta, Natural spa či hotelového fitness po celé obdobie ubytovania.

Hotel Malá fatra

Hotel Malá Fatra***

Hotel Malá Fatra sa nachádza v okolí kúpeľného parku mesta Rajecké Teplice, a je v blízkosti miestneho termálneho kúpaliska Aphrodite. Je určený ľuďom, ktorí majú záujem využívať kúpele Rajecké Teplice, prípadne tráviť voľný čas turistikou v miestnej prírode. Kúpeľný hotel má celkovú kapacitu 45 osôb, ktoré majú možnosť ubytovania v jednolôžkových, prípadne dvojlôžkových izbách so štandardným vybavením.

Hotel Aphrodite

Hotel Aphrodite****

Kúpeľný hotel Aphrodite je ubytovanie, ktoré leží v srdci kúpeľného mesta Rajecké Teplice. Interiér hotela je ladený v antickom štýle, čo mu pridáva nádych luxusu a výnimočnosti dostupného pre každého. Zákazníci, ubytovaní v tomto zariadení, majú právo využitia voľného vstupu do termálnych bazénov komplexu Spa Aphrodite , a taktiež do Saunového sveta a fitness centra.

Vila Margaréta

Vila Margaréta***

Villa Margaréta je malé ubytovacie zariadenie, ktoré leží v centre Rajeckých Teplíc. Toto miesto je vzdialené od termálneho komplexu Spa Aphrodite približne 200 metrov. Vila ponúka ubytovanie v ôsmich izbách. Výhodou ubytovania v tomto hoteli je, že ubytujúci majú voľný 3-hodinový vstup do Vodného sveta a taktiež neobmedzený vstup do fitness centra.

Apartmány Royal Aphrodite Palace

Apartmány Royal Aphrodite Palace*****

Apartmány Royal Aphrodite Palace v Rajeckých Tepliciach sa nachádzajú vo vonkajšom areáli kúpeľného komplexu Spa Aphrodite a ponúkajú možnosť ubytovania pre tých najnáročnejších klientov. V priestoroch hotela majú zákazníci na výber hneď niekoľko prezidentských apartmánov, v ktorých si každý zákazník príde ako v ríši snov. Zamestnanci hotela sú svojim klientom k dispozícií 24-hodín denne, počas ktorých môžu využívať niekoľko typov liečebných procedúr či masáží v priestoroch wellness center.

Hotel Diplomat Rajecké Teplice (2)

Hotel Diplomat****

Hotel Diplomat je obľúbeným miestom návštevníkov Rajeckých Teplíc, ktorí hľadajú luxus, pohodlie a zaručenú kvalitu. Hotel má úžasné recenzie pre jeho lokalitu a možnosť turistiky vo voľnej prírode. Ubytovaní klienti majú možnosť návštevy wellness centra, Saunového sveta, fitness centra. Výnimočnosťou hotela je aj jeho orientácia na business klientelu, nakoľko v priestoroch sa nachádzajú konferenčné miestnosti a kancelárie, ktoré je možné si prenajať podľa potreby.

Penziony v Rajeckých tepliciach

Penzióny a iné ubytovanie

Ubytovanie v Rajeckých Tepliciach ponúkajú okrem hotelov aj četné penzióny, apartmány a ďalšie typy ubytovacích zariadení. Ak ste si nevybrali z ponuky kúpeľných hotelov, pozrite si, aké ďalšie ubytovacie možnosti môžete v kúpeloch Rajecké Teplice využiť a rezervujte si ubytovanie v niektorom z nich. Vyberte si z našej ponuky.

Väčšina hotelov v Rajeckých Tepliciach ponúka možnosť bezplatného parkovania hneď vedľa hotela alebo v jeho blízkosti.

Rodiny s deťmi vyhľadávajú prevažne nasledujúce hotely v Rajeckých Tepliciach:

Hotely v Rajeckých Tepliciach, ktoré dostali vysoké hodnotenie a pozitívne recenzie od párov, ktoré ich navštívili v rámci relaxačných či romantických pobytov, sú:

Pekný výhľad na mesto, kúpele či na prírodu v okolí si môžete vychutnať z hotelov: 

Ubytovanie so psom je možné v Hoteli Diplomat. Pohyb v hoteli so psom je možný len na vyhradených miestach, resp. vo vyhradených apartmánoch.

Scroll to Top