Penzióny a iné ubytovanie

Penzión Relish

Penzión Relish

Penzión Relish je menšie ubytovacie zariadenie, situované v centre Rajeckých Teplíc. Penzión sa nachádza len 50 metrov od Spa Aphrodite a ponúka ubytovanie v 18 izbách s nádychom decentného luxusu v rustikálnom štýle.

Hotel Encián

Hotel Encián

Hotel Encián sa nachádza v úplnom centre Rajeckých Teplíc, pri Labuťom jazierku. Ide o starobylý, avšak kompletne zrekonštruovaný hotel s jedinečnou fasádou. Klientom sa ponúka ubytovanie v moderne zariadených izbách s možnosťou prístelky. Vítaní sú aj domáci maznáčikovia. Stravovanie zabezpečuje priestranná hotelová reštaurácia, ku ktorej prislúcha aj veľkorysá slnečná terasa pred budovou hotela.

Hotel Relax

Hotel Relax

Hotel Relax sa nachádza v srdci kúpeľného mestečka Rajecké Teplice. Hotel poskytuje ubytovanie v kategórii 3***, no svojim interiérovým dizajnom a vybavením uspokojí aj tých najnáročnejších klientov. Dizajn tohto moderného nadčasového zariadenia určujú použité materiály, predovšetkým drevený masív, mramor, koža či antikor.

Vila Dalí

Vila Dalí

Moderný penzión rodinného typu Vila Dalí sa nachádza len 5 minút chôdze od známych kúpeľov a centra mesta. Penzión ponúka 6 izieb a je určený pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať kúpeľný pobyt v Rajeckých Tepliciach, tak ako aj pre milovníkov prírody, športu a turistiky. Zariadenie je tiež vhodné na organizáciu firemných akcií, seminárov a školení.

Penzión Raj

Penzión Raj

Penzión Raj sa nachádza v tichom prostredí neďaleko centra Rajeckých Teplíc. Klienti penziónu môžu využiť možnosť liečebných procedúr v kúpeľnom dome Aphrodite, ktorý sa nachádza len 250 metrov od tohto ubytovacieho zariadenia. Penzión s kapacitou 16 lôžok a 6 prísteliek ponúka návštevníkom príjemné prostredie a takmer rodinnú atmosféru. V penzióne je možné sa ubytovať aj so psom.

Scroll to Top