Hotel Relax

Hotel Relax sa nachádza v srdci kúpeľného mestečka Rajecké Teplice. Hotel poskytuje ubytovanie v kategórii 3***, no svojim interiérovým dizajnom a vybavením uspokojí aj tých najnáročnejších klientov. Dizajn tohto moderného nadčasového zariadenia určujú použité materiály, predovšetkým drevený masív, mramor, koža či antikor.

Hotel ponúka ubytovanie vo viacerých typoch izieb vrátane apartmánov. V cene ubytovania sú zahrnuté raňajky v reštaurácii hotela a vstup do wellness a fitness centra.

Izby a zariadenie

Štandardné vybavenie izieb:

LCD televízor, minibar, trezor, chladnička, kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom, hotelová kozmetika, sušič vlasov, Wi-Fi pripojenie.

Opis izby: Izba s rozlohou 16 m2 je vhodná pre jednu až dve osoby. Izba je vybavená moderným nábytkom a má vlastný balkón. V izbe sa nachádzajú spojené postele, LCD TV, minibar, trezor, chladnička, kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom, hotelová kozmetika a sušič vlasov. Štandardom je bezplatné wi-fi pripojenie. Do tejto izby nie je možné umiestniť prístelky.

Opis izby: Priestranný apartmán s rozlohou 30m2 je vhodný pre 2 až 3 osoby. Apartmán má spálňu s manželskou posteľou a samostatnú obývaciu izbu s pohovkou. Spálňa aj obývacia izba majú balkón. V apartmáne sa nachádzajú spojené postele, LCD TV, minibar, trezor, chladnička, kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom, hotelová kozmetika a sušič vlasov. Štandardom je bezplatné wi-fi pripojenie. Do tejto izby je možné umiestniť prístelku.

Vybavenie a služby

Wellness

Hostia hotela Relax majú bezplatný vstup do relax centra Crocodile, ktoré sa nachádza priamo v hoteli. Súčasťou relax centra je jacuzzi, sauna a odpočívadlá. Za poplatok si klienti v relax centre môžu dopriať rôzne typy masáží a takisto využiť turbo solárium.

Klienti ubytovaní v hoteli Relax môžu využiť zľavu na vstup do bazénu v hoteli Diplomat.

Športové aktivity

Návštevníci hotela Relax majú k dispozícii bezplatný vstup do fitness centra, ktoré sa nachádza v priestoroch hotela. Takisto môžu využiť zľavu na bowling v hoteli Diplomat.

K obľúbeným športovým aktivitám patrí tiež turistika v okolitej prírode, cykloturistika, prípadne golf či tenis na neďalekých kurtoch. Viac turistických informácií nájdete tu.

Stravovanie

Klienti hotela Relax sa môžu stravovať v reštaurácii hotela, pričom v cene pobytu sú zahrnuté raňajky. Jedálny lístok tvoria moderné ako aj tradičné jedlá, nechýbajú ani krajové špeciality. Šalátový bufet a ohrievacie nádoby s prílohami sú vždy pripravené. Samozrejmosťou sú sezónne špeciality.

Kontakt

Hotel Relax

M. R. Štefánika 121/5
Rajecké Teplice 013 13
Slovensko
Rezervácie : (#booking link)

Scroll to Top