Penzión Raj

Penzión Raj sa nachádza v tichom prostredí neďaleko centra Rajeckých Teplíc. Klienti penziónu môžu využiť možnosť liečebných procedúr v kúpeľnom dome Aphrodite, ktorý sa nachádza len 250 metrov od tohto ubytovacieho zariadenia.

Moderný penzión disponuje kapacitou 16 lôžok a 6 prísteliek vo viacerých typoch izieb. Zariadenie ponúka návštevníkom príjemné prostredie a takmer rodinnú atmosféru. V penzióne je možné sa ubytovať aj so psom.

Súčasťou penziónu Raj je reštaurácia, ktorá ponúka možnosť stravovania ubytovaným klientom, ako návštevníkom Rajeckých Teplíc a širokej verejnosti. Návštevníkom je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko.

Izby a zariadenie

Štandardné vybavenie izieb:

Sat TV, Wi-Fi, čajový a kávový servis, kúpeľňa a WC.

Opis izby: Jednolôžková izba je jednoducho zariadená izba. Je vhodná pre jednu až dve osoby, keďže ponúka aj možnosť prístelky. V izbe s rozlohou 15 m2 sa nachádza štandardná posteľ , pracovný stôl, Wi-Fi pripojenie, TV se satelitným príjmom, rýchlovarná kanvica, čajová a kávová súprava a kúpeľňa s vaňou/sprchovým kútom a WC.

penzion raj jednolozkova

Opis izby: Priestranná izba s rozhlohou 35 m2 je vhodná pre 2-3 osoby. Izba je vybavená manželskou posteľou a ponúka možnosť prístelky. Vybavenie izby zahŕňa tiež TV so satelitným príjmom, Wi-Fi pripojenie, pracovný stôl, čajovú/kávovú súpravu, rýchlovarnú kanvicu ako aj zásuvku situovanú pri posteli. Súčasťou izby je aj kúpeľňa s vaňou/sprchovým kútom, WC, toaletnými potrebami a uterákmi.

penzion raj dvojlozkova

Opis izby: Priestorovo veľkorysý apartmán s rozlohou 40 m2 má oddelenú obývaciu izbu s pohovkou a spálňu s manželskou posteľou. Pohovka v obývacej izbe je rozkladacia. Suita je teda vhodná na ubytovanie 4 osôb. Vybavenie apartmánu zahŕňa manželskú posteľ, rozkladaciu pohovku, kreslo, pracovný stôl, TV prijímač so satelitom, čajovú/kávovú súpravu, kuchyňský kútik s rýchlovarnou kanvicou, chladničku a kúpeľňu so sprchovým kútom a WC.

penzion raj suita queen

Vybavenie a služby

Wellness

Návštevníci Rajeckých Teplíc ubytovaní v penzióne Raj majú možnosť získať vstup do Spa Aphrodite za zvýhodnené ceny v rámci pobytových balíčkov.

Športové aktivity

Návštevníci penziónu si môžu vychutnať turistiku vo voľnej prírode aj cykloturistiku na cyklistických chodníkoch. Lákadlom je aj letné člnkovanie na jazierku v kúpeľnom parku. V zime je na jazierku možnosť korčulovania na zamrznutej hladine. Bežkárske trate začínajú priamo za penziónom.

Stravovanie

Klientom penziónu Raj je k dispozícii reštaurácia, situovaná priamo v objekte penziónu.

Kontakt

Penzión Raj

Kuneradská cesta 37
Rajecké Teplice 013 13
Slovensko
Rezervácie : (#booking link)

Scroll to Top