Pobyty pre rodiny s deťmi

Lokalita Rajecké Teplice ponúka rôzne možnosti odpočinku a relaxu pre páry s deťmi v kúpeľnom komplexe Aphrodite Rajecké Teplice. Tieto pobyty ponúkajú rôzne liečebné a relaxačné procedúry, ktoré môžete absolvovať spoločne s deťmi, prípadne ich zveriť do rúk nadšeným animátorom a dopriať si tak romantickú chvíľku s vašou polovičkou.

V hoteloch sa nachádzajú časti určené pre zábavu a odreagovanie,  kde môžu rodiny tráviť spoločný čas hraním rôznych spoločenských hier, prípadne sa zúčastňovať aktivít animátorov. Pri týchto pobytoch je čas špeciálne venovaný samotným párom, ktorý ho môžu spoločne tráviť pri rôznych romantických procedúrach .

Rodinný pobyt v Rajeckých Tepliciach

Program

Hotely taktiež myslia na samotné páry, ktorým sú ponúkané rôzne liečebné a romantické procedúry akými sú párové oddychové a relaxačné masáže pri sviečkach, špeciálne harmonizujúce masáže s lávovými kameňmi a iné. Špeciálnou procedúrou, ktorú môžu páry využiť je relaxačný kúpeľ v termálnej vode, ktorý obsahuje vírivú masáž s možnosťou ochutnania vín. Niektoré z hotelov ponúkajú rôznorodý program i pre tých najmenších, ktorí majú možnosť tráviť čas s inými deťmi ich veku v detskom kútiku.

Tieto kútiky sú veľkou výhodou práve pre rodičov, ktorí majú istotu, že rodinný výlet si užijú aj ich drobcovia bez zbytočného šomrania. Deti sa môžu zúčastniť aktivít animátorov, ktorí sa starajú o ich zábavný program. Tieto hotely taktiež ponúkajú možnosť zábavy pre starších či celé rodiny, ktoré môžu tráviť čas hraním stolných hier, biliardu, stolného futbalu, prípadne bowlingu.

Cenník

Aktuálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky pobytov daného typu.
Scroll to Top