Hotel Aphrodite Palace

Hotel Aphrodite Palace patrí štandardom svojich ponúkaných služieb k absolútnej špičke ubytovaní v okolí Rajeckých Teplíc. V súčasnosti ponúka hotel celkovo 111 izieb a apartmánov. 

Výhodou ubytovania práve v tomto hoteli je získanie možnosti neobmedzeného užívania všetkých termálnych bazénov a časti tzv. Saunového sveta, Natural spa či hotelového fitness po celé obdobie ubytovania.

Všetky izby nachádzajúce sa v tomto hoteli obsahujú štandardné vybavenie, pričom sú v súčasnosti po kompletnej rekonštrukcii V závislosti od ceny sú v ponuke rôzne druhy izieb, ktoré sú v ponuke ako 1-lôžko, 2-ložko a  apartmán, prípadne ako suity pre páry s možnosťou prístelky.

Zoznam pobytov

NázovStravaCenaDĺžka
Kúpeľný liečebný pobyt pln od 186.5 € od 7 nocí Viac info
Liečebno-preventívny pobyt pol od 156.5 € od 5 nocí Viac info
Post Covid pol od 157.5 € od 3 nocí Viac info
Redukčný pobyt pln od 201.5 € od 7 nocí Viac info
Rekreačný pobyt pol od 127.5 € od 1 nocí Viac info
Relaxačný pobyt pol od 626 € 4 nocí Viac info
Relaxačný pobyt pol od 156.5 € od 2 nocí Viac info
Relaxačný pobyt pol od 469.5 € 3 nocí Viac info
Relaxačný pobyt pol od 782.5 € 5 nocí Viac info
Relaxačný pobyt pol od 313 € 2 nocí Viac info
Relaxačný pobyt extra pol od 171.5 € od 2 nocí Viac info
Skrášľovací pobyt pre ženy pol od 209 € od 2 nocí Viac info

Izby a zariadenie

Štandardné vybavenie izieb:

Fén, sprchový kút, minibar a LCD TV

Opis izby: Základný typ izby, ktorá je v ponuke ako 1-lôžko alebo 2-lôžko.  Táto izba je veľkosťou menšia v porovnaní s inými typmi, pričom izby Comfort majú základné vybavenie v podobe telefónu, TV, satelitného prijímača, chladničky, minibaru, fénu a wifi pripojenia. Ubytovaní majú v tejto izbe možnosť zapožičania županu. Izba neponúka klimatizáciu a možnosť prístelky.

Opis izby: Izba Superior je v porovnaní so základným typom izby väčšia, pričom je v ponuke taktiež ako 1-lôžko alebo 2-ložko. Izba ponúka okrem základného vybavenia v podobe fénu, sprchového kútu a možnosti využívania mini baru a LCD TV taktiež trezor, klimatizáciu a prístup k balkónu. V prípade výberu 1-lôžkovej varianty sa v izbe nachádza aj písací stôl. Izba neponúka možnosť prístelky.

Opis apartmánu:  Izba De luxe je rozmerovo najpriestrannejšia izba, ktorá je ponuke ako 2-lôžko. Izba ponúka základné vybavenie v podobe fénu, sprchového kútu, možnosti využívania mini baru a LCD TV. K dispozícií je taktiež trezor, prístup k balkónu, rádio, káva/čaj a klimatizácia. Izba neponúka možnosť prístelky.

Opis izby: Apartmán, ktorý je v ponuke ako 1-lôžko. Apartmán  Comfort má základné vybavenie v podobe fénu, sprchového kútu a možnosti využitia mini baru a LCD TV. Izba neponúka klimatizáciu a prístup k balkónu. K dispozícií je možnosť pridania prístelky.

Opis izby: Suita je v ponuke pre páry a ponúka kompletné vybavenie v podobe klimatizácie ,kávy / čaju , prístupu na balkón,trezoru,fénu, a možnosť prístelky. Suita neponúka sprchový kút.

Opis izby: Táto suita je v ponuke pre páry a ponúka kompletné vybavenie v podobe klimatizácie , kávy/čaju, prístupu na balkón, trezoru, fénu, možnosti prístelky a sprchového kútu.

Vybavenie a služby

Wellness

Ubytovaní majú v cene pobytu neobmedzený vstup do termálnych kúpeľov Aphrodite. Tento komplex ponúka niekoľko typov vonkajších a vnútorných bazénov.

Ponuka vonkajších bazénov zahŕňa kľudový bazén, rekreačno – plavecký bazén, turecký bazén a rodinný bazén. Vnútorná časť pozostáva z relaxačno-liečebného bazénu s teplotou vody okolo 37 až 38° C a plaveckého bazénu s nižšou teplotou, ideálneho na rôzne pohybové aktivity. Viac informácií o komplexe Aphrodite.

Športové aktivity

Ubytovaní majú k dispozícií možnosť využitia posilňovne, prípadne voľnej turistiky v prírode, nakoľko v areáli sa nachádzajú cyklistické chodníky či horská cyklistika. Zákazníci majú možnosť lyžovania v neďalekom lyžiarskom stredisku. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádzaja golfový park Rajec. Vo vzdialenosti približne 15 minút autom majú klienti možnosť rybárčenia, zberu húb, či squashu. Vo vzdialenosti 1 hodiny autom je možnosť raftingu, či freeclimbingu.

Stravovanie

V závislosti od typu pobytu, majú zákazníci v cene zahrnuté stravovanie vo forme polpenzie, plnej penzie, prípadne iba raňajky. V areáli vonkajších bazénov je zákazníkom k dispozícií reštaurácia Apolón, ktorá má kapacitu 100-120 miest. V neďalekom hoteli Aphrodite Palace sa nachádza reštaurácia ladená v luxusnom štýle s kapacitou až 270 miest, pričom jedlo sa podáva formou bufetu.

Špecialitou môže byť netradičná reštaurácia Bašta, ktorá sa nachádza v miestnom kúpeľnom parku, pričom leží priamo na vode a ponúka rôzne špeciality z rýb, ale aj tradičné slovenské jedlá. Pri recepcii v hoteli Aphrodite Palace sa nachádza Bar Aphrodite Palace a kaviareň Aphrodite.

Recenzie zákazníkov na Hotel Aphrodite Palace

so službami sme boli spokojní
Ľubomír M.
boli sme veľmi spokojní určite sa tam ešte vrátime v najbližších rokoch
Zuzana J.
My sme boli veľmi spokojní so všetkým, čo nás pri pobyte postretlo, či s ubytovaním, stravovaním, čistotou, bazénmi, procedúrami, prostredím, nemáme, čo vytknúť. Už sme boli v Rajeckých Tepliciach…
Jozefína H.
Veľmi pestrá ponuka, kvalitne pripravené jedlá aj vizuálne lahodiace oku.
Mária V. 

Recenzie sú prevzaté zo stránky relaxos.sk. Zobraziť všetky recenzie tu

Kontakt

Hotel Aphrodite Palace

Osloboditeľov 131/4
Rajecké Teplice 013 13
Slovensko
Tel. rezervácie: 02 3225 2388

Časté otázky

Adresa:
Hotel Aphrodite Palace
Osloboditeľov 131/4
013 13 Rajecké Teplice
Slovensko

GPS súradnice:
49.128416, 18.683262

Recepcia hotela je k dispozícii NONSTOP. Otváracie hodiny SPA & BALNEO v hoteli sú od 9:00 do 22:00/23:00 (v závislosti od konkrétneho dňa a sezóny).

Hotel Aphrodite Palace ponúka napríklad izby typu COMFORT, SUPERIOR, APARTMÁN COMFORT. Pozrieť všetky izby.

Áno, hotel Aphrodite Palace poskytuje ubytovanie pre rodiny s deťmi. Hotel disponuje detskými postieľkami, nočníkom a detskými kočíkmi.

Nie, hotel Aphrodite Palace neponúka ubytovanie so psom či s iným domácim zvieraťom. 

V hoteli Aphrodite Palace je k dispozícii 111 izieb. Pozrieť jednotlivé typy izieb.

Hotel Aphrodite Palace disponuje viacerými vnútornými aj vonkajšími bazénmi. Viac informácií.

Hotel Aphrodite ponúka možnosť bezplatného parkovania na súkromnom stráženom parkovisku priamo pri hoteli.

Scroll to Top