Apartmány Royal Aphrodite Palace

Apartmány Royal Aphrodite Palace v Rajeckých Tepliciach sa nachádzajú vo vonkajšom areáli termálnych kúpeľov Aphrodite a ponúkajú možnosti ubytovania pre tých najnáročnejších klientov.

V priestoroch hotela majú zákazníci na výber niekoľko prezidentských apartmánov, v ktorých si každý zákazník príde ako v ríši snov. 

Zamestnanci hotela sú svojim klientom k dispozícií 24-hodín denne, počas ktorých môžu využívať niekoľko typov liečebných procedúr či masáží v priestoroch wellness centra.

Zoznam pobytov

Rekreačný pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Apartmány Royal Aphrodite Palace***** pol od 410 € od 1 nocí Viac info

Izby a zariadenie

Štandardné vybavenie izieb:

 TV, telefón, chladnička, minibar, sprchový kút, fén, klimatizácia a možnost prípravy kávy/čaju

Opis izby: Apartmán, ktorý je v ponuke ako 1-lôžko alebo 2-lôžko. Ide o rozmerovo väčší apartmán, ktorý navyše ponúka dva balkóny. Apartmán ponúka základné vybavenie v podobe TV, telefónu, chladničky, minibaru, sprchového kútu, fénu, klimatizácie a možnosti prípravy kávy/čaju. Ubytovaní majú možnosť zapožičania papúč a župana, prípadne môžu využiť vinotéku.

Opis izby: Apartmán, ktorý je v ponuke ako 1-lôžko alebo 2-ložko. Ide o rozmerovo väčší apartmán, ktorý navyše ponúka dva balkóny. Apartmán ponúka základné vybavenie v podobe TV, telefónu, chladničky, minibaru, sprchového kútu, fénu, klimatizácie a možnosti prípravy kávy/čaju. Ubytujúci majú možnosť zapožičania papúč a župana, prípadne využiť vinotéku.

Vybavenie a služby

Wellness

Hostia apartmánov Royal Aphrodite Palace majú v cene pobytu neobmedzený vstup do Auqaparku Aphrodite. Tento komplex ponúka dva vnútorné a 4 vonkajšie bazény.

Milovníci termálnej vody si môžu oddýchnuť vo vnútornom relaxačno-liečebnom  bazéne s teplotou vody priližne 37 až 38° C, prípadne vyskúšať vonkajší kľudový bazén s podobne teplou vodou. Milovníkov striedavého kúpeľa poteší turecký bazén. Plavci majú na výber vonkajší alebo vnútorný plavecký bazén. Voda vo vonkajšom plaveckom bazéne dosahuje teplotu okolo 28° C. Vnútorný plavecký bazén je o niečo teplejší. Voda v ňom dosahuje príjemných 30,5 až 31,5 °C. Pre deti je pripravený vonkajší rodinný bazén. Viac informácií o wellness komplexe Aphrodite.

Športové aktivity

Návštevníci hotela majú k dispozícii možnosť vychutnania si voľnej turistiky vo voľnej prírode, nakoľko v areáli sa nachádzajú cyklistické chodníky či horská cyklistika. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádzajú aj golfové a tenisové kurty. Vo vzdialenosti približne 15 minút autom majú klienti možnosť rybárčenia či jazdy na koni.

Stravovanie

V cene pobytu sú zahrnuté raňajky. V areáli vonkajších bazénov je zákazníkom k dispozícii reštaurácia Apolón, ktorá má kapacitu 100-120 miest. V neďalekom hoteli Aphrodite Palace sa nachádza reštaurácia ladená v luxusnom štýle s kapacitou až 270 miest, pričom jedlo sa podáva formou bufetu.

Špecialitou môže byť netradičná reštaurácia Bašta, ktorá sa nachádza v miestnom kúpeľnom parku, pričom leží priamo na vode a ponúka rôzne špeciality z rýb, ale aj tradičné slovenské jedlá. Pri recepcii v hoteli Aphrodite Palace sa  nachádza Bar Aphrodite Palace a kaviareň Aphrodite.

Kontakt

Apartmány Royal Aphrodite Palace

Osloboditeľov 131/4
Rajecké Teplice 013 13
Slovensko
Tel. rezervácie: 02 3225 2388

Časté otázky

Adresa:
Royal Aphrodite Palace
Osloboditeľov 131/4
013 13 Rajecké Teplice
Slovensko

GPS súradnice:
49.128416, 18.683262

Pozrieť polohu Royal Aphrodite Palace na mape.

V Royal Aphrodite Palace sú v ponuke nasledujúce druhy raňajok:

  • bufetové stoly
  • kontinentálne raňajky
  • švédske stoly

Apartmány Royal Aphrodite Palace ponúkajú prezidentský a kráľovský apartmán. Pozrieť jednotlivé izby.

Áno, apartmány Royal Aphrodite Palace poskytujú ubytovanie pre rodiny s deťmi. Dieťa do 3 rokov má pobyt zdarma. Pobyt so staršími deťmi je spoplatnený podľa aktuálneho cenníka.

Nie, apartmány Royal Aphrodite Palace neponúkajú ubytovanie so psom či s iným domácim zvieraťom. 

Apartmány Royal Aphrodite Palace disponujú 4 prezidentskými a 1 kráľovským apartmánom. Pozrieť izby.

Áno, apartmány Royal Aphrodite Palace disponujú viacerými vnútornými aj vonkajšími bazénmi. Viac informácií.

Áno, apartmány Royal Aphrodite Palace ponúkajú možnosť bezplatného parkovania priamo pred ubytovacím zariadením.

Scroll to Top