Hotely v kúpeľoch Rajecké Teplice

Hotel Aphrodite Palace (2)

Hotel Aphrodite Palace****

Hotel Aphrodite Palace patrí štandardom svojich ponúkaných služieb k absolútnej špičke ubytovaní v okolí Rajeckých Teplíc. V súčasnosti ponúka hotel celkovo 111 izieb a apartmánov. Výhodou ubytovania práve v tomto hoteli je získanie možnosti neobmedzeného užívania všetkých termálnych bazénov a časti tzv. Saunového sveta, Natural spa či hotelového fitness po celé obdobie ubytovania.

Hotel Malá Fatra***

Hotel Malá Fatra sa nachádza v okolí kúpeľného parku mesta Rajecké Teplice, a je v blízkosti miestneho termálneho kúpaliska Aphrodite. Je určený ľuďom, ktorí majú záujem využívať kúpele Rajecké Teplice, prípadne tráviť voľný čas turistikou v miestnej prírode. Kúpeľný hotel má celkovú kapacitu 45 osôb, ktoré majú možnosť ubytovania v jednolôžkových, prípadne dvojlôžkových izbách so štandardným vybavením.

Hotel Aphrodite****

Kúpeľný hotel Aphrodite je ubytovanie, ktoré leží v srdci kúpeľného mesta Rajecké Teplice. Interiér hotela je ladený v antickom štýle, čo mu pridáva nádych luxusu a výnimočnosti dostupného pre každého. Zákazníci, ubytovaní v tomto zariadení, majú právo využitia voľného vstupu do termálnych bazénov komplexu Spa Aphrodite , a taktiež do Saunového sveta a fitness centra.

Vila Margaréta***

Villa Margaréta je malé ubytovacie zariadenie, ktoré leží v centre Rajeckých Teplíc. Toto miesto je vzdialené od termálneho komplexu Spa Aphrodite približne 200 metrov. Vila ponúka ubytovanie v ôsmich izbách. Výhodou ubytovania v tomto hoteli je, že ubytujúci majú voľný 3-hodinový vstup do Vodného sveta a taktiež neobmedzený vstup do fitness centra.

Apartmány Royal Aphrodite Palace*****

Apartmány Royal Aphrodite Palace v Rajeckých Tepliciach sa nachádzajú vo vonkajšom areáli kúpeľného komplexu Spa Aphrodite a ponúkajú možnosť ubytovania pre tých najnáročnejších klientov. V priestoroch hotela majú zákazníci na výber hneď niekoľko prezidentských apartmánov, v ktorých si každý zákazník príde ako v ríši snov. Zamestnanci hotela sú svojim klientom k dispozícií 24-hodín denne, počas ktorých môžu využívať niekoľko typov liečebných procedúr či masáží v priestoroch wellness center.

Hotel Diplomat Rajecké Teplice (2)

Hotel Diplomat****

Hotel Diplomat je obľúbeným miestom návštevníkov Rajeckých Teplíc, ktorí hľadajú luxus, pohodlie a zaručenú kvalitu. Hotel má úžasné recenzie pre jeho lokalitu a možnosť turistiky vo voľnej prírode. Ubytovaní klienti majú možnosť návštevy wellness centra, Saunového sveta, fitness centra. Výnimočnosťou hotela je aj jeho orientácia na business klientelu, nakoľko v priestoroch sa nachádzajú konferenčné miestnosti a kancelárie, ktoré je možné si prenajať podľa potreby.

Luxusný hotel Aphrodite Palace**** ponúka možnosť rezervácie Modrého Salónika či Salónika Thurzo, kde môžete usporiadať individuálnu firemnú akciu, konferenciu, kongres či VIP večierok pre zamestnancov, skupiny ľudí a pod.

Exkluzívny priestor Cabaret Aphrodite v rámci Hotela Aphrodite ponúka možnosť si zostaviť korporátne udalosti, zábavné spoločenské podujatia alebo oslavy v rámci samotného priestoru.

Wellness Hotel Diplomat ponúka 4 konferenčné miestnosti s kapacitou až do 200 ľudí, ktoré sa perfektne hodia na semináre, firemné akcie alebo školenia. Okrem toho Hotel Diplomat pomáha plánovať a organizovať svadobné večierky a oslavy, spoločenské a firemné akcie.

Okrem turistických prechádzok v prírode, cykloturistiky a kúpania sa v bazéne, ktoré môžete využiť v bezprostrednej blízkosti hotelov, ponúkajú niektoré hotely zaujímavé aktivity na voľný čas ako sú napríklad tenis, minigolf, squash či dokonca aktivity typu: jazda na koni alebo plážový volejbal. Niektoré hotely v Rajeckých Tepliciach (ako je napr. Hotel Diplomat****) disponujú detským kútikom, v ktorom sa môžu deti zabaviť a tráviť svoj čas.

Cenník hotelov v Rajeckých Tepliciach sa môže líšiť v závislosti od type izby a jeho zariadenia, služieb a v neposlednom rade od kúpeľných pobytov, ktoré sa s hotelmi spájajú.
Návštevníci Rajeckých Teplíc majú možnosť si pozrieť a porovnať cenníky hotelov na ich oficiálnych stránkach alebo si porovnať ceny pobytov pri jednotlivých hoteloch.

Kúpeľné hotely v Rajeckých Tepliciach ponúkajú vo svojich reštauráciách široký sortiment domácich ale aj exotických pokrmov, z ktorých si môžu návštevníci kúpeľov Rajecké Teplice vybrať jedlo podľa svojich predstáv. Oficiálny jedálny lístok v rámci každého hotela v Rajeckých Tepliciach je možné nájsť na oficiálnych stránkach jednotlivých hotelov.

Najlepšie hotely v Rajeckých Tepliciach, ktoré sú lokalizované v rámci kúpeľného komplexu alebo v jeho blízkom okolí a sú vysoko hodnotené návštevníkmi sú: 

Najvyššie a najpozitívnejšie recenzie návštevníkov dosahujú hotely v Rajeckých Tepliciach:

V rámci kúpeľného komplexu Spa Aphrodite majú návštevníci hotelov Aphrodite****Aphrodite Palace**** a Royal Aphrodite Palace***** možnosť si vychutnať raňajky v reštaurácii Aphrodite Palace alebo Cabaret Aphrodite, kde prebiehajú raňajky formou bufetových stolov.

Typy izieb na hoteloch v Rajeckých Tepliciach sa líšia v závislosti od konkrétneho hotela:

Bližšie informácie ohľadom zariadenia izieb, počtu lôžok ako aj cenníka jednotlivých tried sa líši v závislosti od jednotlivých hotelov.  

Z najbližšieho letiska (ktorým je Letisko Žilina) sa môžete dopraviť do Rajeckých Teplíc:

  • Vlakovou dopravou – cesta na trati Žilina – Rajecké Teplice môže trvať približne 30 minút (v závislosti od situácie na železničnej trati) pomocou osobných vlakových spojov.
  • Autobusovou dopravou – autobusy so smerom Rajecké Teplice vyrážajú z mesta Žilina približne každých 15 – 20 minút. Čas cestovania autobusovou dopravou sa odhaduje na 30 až 50 minút v závislosti na cestnej situácie.
  • Osobnou dopravou – vzdialenosť medzi Žilinou a mestom Rajecké Teplice je 12 kilometrov. Pri optimálnej premávke je možné sa dostať na hotely v Rajeckých Tepliciach za cca 30 – 40 minút.

Zľavu pre ubytovanie v hoteloch v Rajeckých Tepliciach je možné dostať v rámci akciových pobytov, pri ktorých môžete dostať zľavu až 10% pri pobyte, ktorý by trval viac ako 7 nocí, alebo v určitých prípadoch je možné dostať zľavu na hotel v Rajeckých Tepliciach pri pobytoch od 5 nocí v rámci pracovného týždňa (od nedele do piatku).

Okrem akciových pobytov je možné v rámci kúpeľnej liečby v Rajeckých Tepliciach mať hradené ubytovanie, stravu a samotnú liečbu v kúpeľoch zdravotnou poisťovňou, ak sa radíte do liečebnej skupiny A alebo do skupiny B (výška zľavy, ceny a rozsah uhradenia závisí od liečebnej skupiny ako aj od indikačnej skupiny, podľa ktorej je lekárom doporučený pobyt v kúpeľoch).

Adresu hotelov v Rajeckých Tepliciach si môžete vyhľadať na oficiálnych stránkach jednotlivých hotelov, alebo si môžete prezrieť zoznam hotelov spolu s adresami: Hotely a ubytovania

Kontaktné údaje pre hotely v Rajeckých Tepliciach sú dostupné na oficiálnych stránkach každého hotela zvlášť.

Okrem štandardnej platby v hotovosti ponúkajú hotely v Rajeckých Tepliciach možnosť zaplatiť ubytovanie a pobyty platobnou kartou.

Väčšina hotelov v Rajeckých Tepliciach ponúka možnosť bezplatného parkovania hneď vedľa hotela alebo v jeho blízkosti.

Hotely v Rajeckých Tepliciach ktoré dostávajú od svojich návštevníkov vysoké recenzie vďaka svojim skvelým raňajkám sú:

Rodiny s deťmi, ktoré navštívili Rajecké Teplice, ohodnotili hotely ako sú napríklad Hotel Aphrodite****Hotel Aphrodite Palace****Hotel Diplomat****Villa Margaréta*** a Hotel Malá Fatra*** veľmi pozitívne s kladnými recenziami.

Hotely v Rajeckých Tepliciach, ktoré dostali vysoké hodnotenie a pozitívne recenzie od párov, ktoré navštívili hotely v rámci relaxačných či romantických pobytov, sú:

Pekný výhľad na mesto, kúpele či na prírodu v okolí si môžete vychutnať z hotelov: 

V rámci gastro služieb ponúkajú hotely Malá Fatra*** a Hotel Diplomat**** hotelové reštaurácie, v ktorých sa môžu zákazníci daných hotelov zdržiavať za účelom stravovania.

Kúpeľný hotel Aphrodite Palace*** ponúka svojim zákazníkom reštauráciu, vyzdobenú drahými materiálmi ako sú ónyx, mramor alebo čisté zlato. Reštaurácia v Aphrodite Palace**** disponuje jedálnym lístkom, v ktorom môžete nájsť ako domáce tradičné špeciality, tak aj kulinárske pokrmy zo zahraničných kuchýň.

  • Ubytovanie so psom alebo s iným domácim zvieratkom na hoteloch v Rajeckých Tepliciach je možné v Hotely Diplomat, kde je pobyt so psom možný len na vyhradených miestach, resp. vo vyhradených apartmánoch.

Hotely v Rajeckých Tepliciach, ktoré ponúkajú ubytovanie spolu s deťmi (za príplatok alebo bez príplatku v závislosti na veku dieťaťa) sú:

Scroll to Top