Hotel Aphrodite

Kúpeľný hotel Aphrodite je ubytovanie, ktoré leží v srdci kúpeľného mesta Rajecké Teplice. Interiér hotela je ladený v antickom štýle, čo mu pridáva nádych luxusu a výnimočnosti dostupného pre každého. Zákazníci, ubytovaní v tomto zariadení, majú právo využitia voľného vstupu do termálnych bazénov komplexu Spa Aphrodite , a taktiež do Saunového sveta a fitness centra.

Zákazníci majú v kúpeľnom hoteli Aphrodite na výber viacero typov izieb v závislosti od ich náročnosti. Dané ubytovanie zariadenie je obľúbené najmä vďaka skvelej rovnováhe medzi luxusom a pohodlím a cenovej dostupnosti pre každého.

V hoteli Aphrodite sú tri typy izieb: Comfort, Apartmán a Superior.

Zoznam pobytov

Kúpeľný liečebný pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Kúpeľný Hotel Aphrodite**** pln od 153 € od 7 nocí Viac info

Liečebno-preventívny pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Kúpeľný Hotel Aphrodite**** pol od 125.5 € od 5 nocí Viac info

Rekreačný pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Kúpeľný Hotel Aphrodite**** raň od 82.5 € od 1 nocí Viac info
Kúpeľný Hotel Aphrodite**** raň od 77.5 € od 1 nocí Viac info

Relaxačný pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Kúpeľný Hotel Aphrodite**** pol od 126.5 € od 2 nocí Viac info
Kúpeľný Hotel Aphrodite**** pol od 632.5 € 5 nocí Viac info
Kúpeľný Hotel Aphrodite**** pol od 253 € 2 nocí Viac info
Kúpeľný Hotel Aphrodite**** pol od 506 € 4 nocí Viac info
Kúpeľný Hotel Aphrodite**** pol od 379.5 € 3 nocí Viac info

Relaxačný pobyt extra

NázovStravaCenaDĺžka
Kúpeľný Hotel Aphrodite**** pol od 702.5 € 5 nocí Viac info
Kúpeľný Hotel Aphrodite**** pol od 140.5 € od 2 nocí Viac info

Izby a zariadenie

Štandardné vybavenie izieb:

 TV, telefón, chladnička, minibar, sprchový kút, fén, satelitný príjimač a wifi pripojenie

Opis izby: Základný typ izby, ktorá je v ponuke ako 1-lôžko alebo 2-ložko.  Táto izba je veľkosťou menšia v porovnaní s inými typmi, pričom izby Comfort majú základné vybavenie v podobe telefónu, TV, satelitného prijímača, chladničky, minibaru, fénu a wifi pripojenia. Ubytovaní majú v tejto izbe možnosť zapožičania županu. Izba neponúka klimatizáciu a možnosť prístelky.

Opis izby: Základný typ izby, ktorá je v ponuke ako 1-lôžko alebo 2-ložko.  Táto izba je veľkosťou menšia v porovnaní s inými typmi, pričom izby Comfort majú základné vybavenie v podobe telefónu, TV, satelitného prijímača, chladničky, minibaru, fénu a wifi pripojenia. Ubytovaní majú v tejto izbe možnosť zapožičania županu. Izba neponúka klimatizáciu a možnosť prístelky.

Opis izby: Apartmán je rozmerovo najväčší typ ubytovania, pričom je v ponuke ako 2-lôžko s možnosťou až dvoch prísteliek, a je určený pre 2-4 osoby.  Apartmán je priestorovo rozdelený na dve samostatné časti, spálňu a obývaciu miestnosť, pričom celý apartmán je určený pre nefajčiarov. Apartmán taktiež ponúka základné vybavenie v podobe telefónu, TV, satelitného prijímača, chladničky, minibaru, fénu a wifi pripojenia, a navyše klimatizáciu. Ubytovaní majú v tejto izbe možnosť zapožičania županu.

Vybavenie a služby

Wellness

Ubytovaní majú neobmedzený vstup do termálnych kúpeľov Aphrodite v cene pobytu. Tento komplex ponúka niekoľko typov bazénov, pričom ubytovaní majú k dispozícii dva vnútorné a vonkajšie bazény. Vnútorný bazén s veľkosťou 15×10 m je termálny, ktorý dosahuje teplotu približne 35-38°C, pričom väčší s rozmermi 30×15 m je určený pre plavcov a voda dosahuje teplotu 28-31°C .

Ubytovaní majú  taktiež k dispozícií malý termálny vonkajší bazén s rozmermi 6×6 m s teplotou 20-40°C, ktorý je otvorený celoročne a veľký termálny vonkajší bazén s rozmermi 25×10 m určený pre plavcov s teplotou 26-28°C.

Športové aktivity

Ubytovaní majú k dispozícií možnosť využitia posilňovne, prípadne voľnej turistiky v prírode, nakoľko v areáli sa nachádzajú cyklistické chodníky či horská cyklistika. Zákazníci majú možnosť lyžovania v neďalekom lyžiarskom stredisku. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádzaja golfový park Rajec. Vo vzdialenosti približne 15 minút autom majú klienti možnosť rybárčenia, zberu húb, či squashu. Vo vzdialenosti 1 hodiny autom je možnosť raftingu, či freeclimbingu.

Stravovanie

V závislosti od typu pobytu, majú zákazníci v cene zahrnuté stravovanie vo forme polpenzie, plnej penzie, prípadne iba raňajky. V areáli vonkajších bazénoch je zákazníkom k dispozícií reštaurácia Apolón, ktorá má kapacitu 100-120 miest. V neďalekom hoteli Aphrodite Palace sa nachádza reštaurácia ladená v luxusnom štýle s kapacitou až 270 miest, pričom jedlo sa podáva formou bufetu.

Špecialitou môže byť netradičná reštaurácia Bašta, ktorá sa nachádza v miestnom kúpeľnom parku, pričom leží priamo na vode a ponúka rôzne špeciality z rýb, ale aj tradičné slovenské jedlá. Pri recepcii v hoteli Aphrodite Palace sa nachádza Bar Aphrodite Palace a kaviareň Aphrodite.

Kontakt

Hotel Aphrodite

Osloboditeľov 131/4
Rajecké Teplice 013 13
Slovensko
Tel. rezervácie: 02 3225 2388

Časté otázky

Hotel Aphrodite
Osloboditeľov 131/4
Rajecké Teplice
013 13
Slovensko

GPS súradnice:
N 49,1283° E 18,68313°

Pozrieť polohu hotela Aphrodite na mape.

Recepcia hotela Aphrodite je k dispozícii NONSTOP. Otváracie hodiny SPA & BALNEO sú od 9:00 do 22:00/23:00 (v závislosti od konkrétneho dňa).

Hotel Aphrodite ponúka izby kategórií Superior, Comfort a apartmány. Pozrieť jednotlivé typy izieb.

Áno, hotel Aphrodite ponúka ubytovanie pre rodiny s deťmi. Deti do 3 rokov majú pobyt v hoteli zdarma. Ubytovanie so staršími deťmi je spoplatnené podľa aktuálneho cenníka.

Nie, hotel Aphrodite neponúka ubytovanie so psom či s iným domácim zvieraťom. 

Celková kapacita hotela Aphrodite je 111 izieb rôznych typov. Pozrieť jednotlivé typy izieb.

Áno, návštevníci hotela Aphrodite majú k dispozícii viacero vonkajších a vnútorných bazénov. Viac informácií.

Áno, hotel Aphrodite ponúka možnosť bezplatného parkovania na súkromnom stráženom parkovisku priamo pri hoteli.

Scroll to Top