Aj vy sa môžete cítiť ako bohyňa krásy Aphrodite vďaka znovu otvorenému Aphrodite Beauty v Rajeckých Tepliciach

Kúpele v Rajeckých Tepliciach mnohým netreba predstavovať. Kúpele Spa Aphrodite sú vyhľadávané nielen domácimi, ale aj zahraničnými návštevníkmi a to vďaka krásnej antickej architektúre kúpeľných domov Aphrodite či Aphodite Palace a výnimočnej prírodnej liečivej vode.  Okrem liečebných procedúr si v kúpeľoch môžete dopriať i vysokoprofesionálnu starostlivosť o vaše telo.

Aphrodite Beauty v Rajeckých Tepliciach

Znovu otvorené kozmeticko-estetické centrum Aphrodite Beauty ponúka široké množstvo procedúr zameraných na ošetrenie tváre a tela, a poskytuje najnovšie trendy v oblasti anti-angingu, liftingu, liečby celulitídy, formovania postavy, detoxikácie a starostlivosti o pleť.

Okrem komplexných kozmetických služieb pre telo a tvár si môžete dopriať v kozmeticko-estetickom centre Aphrodite Beauty aj manikúru či pedikúru. K dispozícii je tu pre vás aj nové kadernícke štúdio.

Aké novinky môžete v Aphrodite Beauty centre vyskúšať?       

Kúpele Rajecké Teplice pomúkajú nasledovné novinky, ktoré by ste mali rozhodne vyskúšať:         

Maderoterapia

Maderoterapia patrí k najúčinnejším metódam v boji proti celulitíde. Ide o procedúru masáže valčekmi z dreva. Terapia pôsobí na odstránenie celulitídy, na naštartovanie lymfatického systému a celkovú detoxikáciu. Ako prírodný spôsob masáže naštartuje metabolizmus, zároveň bojuje proti stresu, uľahčuje obnovu buniek a zmierňuje bolesť svalov a kĺbov.   

Kozmetika Esthederm

Kozmetika Esthederm je vysoko kvalitná francúzska kozmetika zameraná prevažne na starostlivosť o telo a pleť. Vďaka tejto luxusnej kozmetike budete mať pocit znovuzrodenia.

Pleťové ošetrenie Excellage 

Regenerujúce pleťové ošetrenie Excellage upokojuje a zároveň ošetruje vašu pokožku. Spevňuje a vyhladzuje vrásky tým, že obnovuje bunkovú komunikáciu. Po ošetrení pleti bude vaša pokožka omladená, spevnená a celkovo rozjasnená.

Zlatá maska

Luxusná pleťová maska z 24 karátového zlata hydratuje vašu pokožku dokonca 10 násobne viac ako kyselina hyalurónová. Zároveň je omnoho elastickejšia ako kolagén. Zlatá maska práve preto dokonale vyhladzuje vrásky a spevňuje pleť.

Najprv na váš čaká pílign tváre, nasleduje vmasírovanie hydratačnej podkladovej masky, na ktorú sa aplikujú plátky zlata. Zlatá maska je na konci procedúry vmasírovaná do pokožky. Dĺžka procedúry je 60 minút. Efekt procedúry trvá tri týždne.

Procedúra Zlatá maska

Zdroj: www.spa.sk

Scroll to Top