Ubytovanie, hotely, penzióny

Hotel Aphrodite ****

Hotel Aphrodite Rajecké Teplice. Ubytovanie, penzióny a rezervácie v kúpeľoch Rajecké Teplice.

Hotel Aphrodite Rajecké Teplice poskytuje klientom jedinečné pohodlie kombináciou ubytovania a procedúr poskytovaných pod jednou strechou. Kúpeľný dom sa stáva magnetom pre domácich a zahraničných návštevníkov, ktorého interiér je upravený v antickom štýle a dodáva mu netradičnú atmosféru pohody a luxusu.

ďalšie informácie >>

Hotel Veľká Fatra ***

Hotel Veľká Fatra. Kúpele Rajecké Teplice. Ubytovanie, rezervácie, penzióny.

Hotel Veľká Fatra Rajecké Teplice leží uprostred kúpeľov Rajecké Teplice. Je priamo prepojený chodbou s centrálnym kúpeľným domom, kde sa podávajú procedúry. Hostia teda nepotrebujú v prípade napr. nepriaznivého počasia opustiť budovu.

ďalšie informácie >>

 

Hotel Malá Fatra ***

Kúpele Rajecké Teplice. Hotel Malá Fatra. Ubytovanie, rezervácie, penzióny.

Hotel Malá Fatra sa nachádza cca 100m od kúpeľného domu Aphrodite.V hoteli sa nachádza 19 dvojlôžkových izieb a 7 jednolôžkových izieb. Na každej izbe je sprcha + WC, rádio. V hoteli sa nachádza aj reštaurácia, recepcia.

 

ďalšie informácie >>

Hotel Laura ***

Hotel Laura. Rezervácie, ubytovanie, penzióny v kúpeľoch Rajecké Teplice.

Hotel Laura je po rekonštrukcii a nachádza sa priamo v areáli kúpaliska. Ponúka izby I. kategórie - 12 izieb, vybavenie izieb telefón, rádio, chladnička, kúpeľňa a WC a izby II. kategórie - 7 izieb, vybavenie izieb: telefón, rádio. V objekte sa nachádza reštaurácia a spoločenský salónik.

ďalšie informácie >>

 

Villa Margaréta ***

Ubytovanie vo Villa Margaréta kúpele Rajecké Teplice.

Villa Margaréta je situovaná v príjemnom prostredí cca 200 m od hlavného kúpeľného domu, vzdialená od bežného ruchu kúpeľov. Apartmány a 2-lôžkové izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, SAT TV, rádiom, telefónom, chladničkou, apartmán aj balkónom.

ďalšie informácie >>

 

Villa Flóra ***

Villa Flóra, ubytovanie, rezervácie a hotely, kúpele Rajecké Teplice.

Villa Flóra sa nachádza v centre Rajeckých Teplíc oproti kúpeľnému jazierku, kde sa nachádza reštaurácia s rybárskymi špecialitami Rybárska bašta. Kúpeľný dom je vzdialený cca 50 m, je možné zakúpiť si tam rôzne liečebné procedúry.

 

ďalšie informácie >>